Tip: Inovujte s využitím technologií ohebné elektroniky

Středa 11. prosince 2019 9.30–14.00
Technologické centrum AVČR,
Ve Struhách 27,
Praha,
Česká republika
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Monika Vrbková
vrbkova@jic.cz

Zajímáte se o nové technologie z oblasti ohebné elektroniky a jejich využití pro vývoj nových produktů? Chybí vám potřebná expertíza a finanční zdroje? Přijďte 11. prosince 2019 na workshop SmartEEs a zjistěte, jak integrovat technologie ohebné elektroniky do stávajících nebo nových produktů a jak získat podporu na vývoj prototypu i velkoobjemovou výrobu. Na workshopu budou prezentovány konkrétní příklady podpořených projektů. Jednou z firem podpořených programem SmartEEs je brněnský ESYST, který využívá technologii OLED s cílem zajistit lepší podání teplých tónů pro relaxační módy svícení a náladové osvětlení.

Registrujte se zdarma zde. Akce bude v anglickém jazyce.

Co projekt SmartEEs nabízí?

V rámci projektu SmartEEs můžete získat 60 tisíc EUR na vývoj funkčního prototypu s využitím jedné z 35 technologií ohebné elektroniky a podporu při realizaci projektu od zkušených expertů v hodnotě 80 tisíc EUR.

Podpora je určena malým a středním podnikům, ale i větším firmám do 3 tisíc zaměstnanců, zejména z oblasti automobilového průmyslu, osvětlení, zdravotnictví, obalového průmyslu a nositelné elektroniky.

Více informací naleznete zde.

Akci organizuje AMIRES