Tip: ICT Proposers‘ Day 2017

Zajímají vás témata k aktuálním výzvám programu Horizont 2020 v oblasti informačních a komunikačních technologií? A chtěli byste kontaktovat potenciální navrhovatele projektů? Přijďte na ICT Proposers' Day 2017, networkingovou akci 9. a 10. listopadu v Budapešti. V rámci akce se můžete zúčastnit i face2face brokerage event, na kterém budete mít příležitost kontaktovat potenciální navrhovatele projektů.

Registrace je otevřená do 6. listopadu

 

Zjistit více


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 9. listopadu  2017 - Pátek 10. listopadu  2017

Místo konání :
Budapešť,
Maďarsko

Zjistit více

Další akce

Úterý 14. listopadu

Tip: Největší automotive matchmaking na Slovensku

Představte svou firmu nebo produkt, najděte nové byznys partnery nebo rozjeďte mezinárodní spolupráci na největším matchmakingu v oblasti automotive CEE Automotive Supply Chain. Už 14. a 15. listopadu se v Žilině můžete setkat s největšími hráči jako Hyundai, Volkswagen nebo KIA, a využít předem domluvených b2b jednání nebo večerního networkingu. Akce je určená všem firmám v automotive z Česka, Slovenska, Maďarska a Polska.

Čtvrtek 16. listopadu

Tip: Fintech Summit v Bratislavě

GDPR, blockchain revoluce, regtech, nové byznys modely nebo lidé jako klíč k úspěchu. To jsou témata slovenské konference Fintech Summit, jejíž první ročník proběhne ve čtvrtek 16. listopadu v Bratislavě. Den plný přednášek a networkingu přinese poznatky z oblasti finančních technologií a propojí partnery, investory a startupy s bankovními institucemi.

Čtvrtek 16. listopadu
16:00

Seminář JIC: Jak na smlouvy správně a srozumitelně

Musíte připravit nebo podepsat smlouvu, jenže právo je pro vás stejně nesrozumitelné jako čínština či japonština? Přijďte na seminář JIC s advokáty z Forlex, kteří vám vysvětlí, jak správně na smlouvy. Ukážeme si, jak uzavřít smlouvu, na co si dát pozor nebo jak zajistit svá práva. Nečekejte podrobný výklad právní úpravy, ale praktické představení smluvní problematiky a jejích úskalí. Těšit se můžete na případy z praxe i užitečné příklady.