Tip: Hledá se podnikatel roku 2017

Přihlaste se nebo nominujte výjimečné podnikatele ze svého okolí do největší celosvětové podnikatelské soutěže Podnikatel roku. Vybírat vítěze budeme mimo hlavní kategorie také z kategorie Začínající podnikatel, Technologický podnikatel roku, Společensky prospěšný podnikatel.

Krajské kolo

Hodnotit se bude především podnikatelský duch, inovace, strategická orientace ale také dopad a finanční výsledky podniku. Osobnosti s vizí, odvahou a příběhem v Jihomoravském kraji hledáme do 21. října!

Krajské kolo soutěžě pořádá společnost EY pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Bohumila Šimka a ve spolupráci s JIC.

Nominovat může kdokoliv prostřednictvím nominačního formuláře

Do soutěže EY Podnikatel roku může být nominován podnikatel – fyzická osoba, vlastník nebo spoluvlastník obchodní společnosti staré nejméně 2 roky s alespoň osmi stálými zaměstnanci.

Zjistit více


Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kdy :
Sobota 21. října  2017

Místo konání :
Jihomoravský kraj

Zjistit více

Další akce

Úterý 31. října
13:30

JIC 120'': Clean Sky a technologie pro civilní letectví

Letecký průmysl má bezesporu negativní vliv na životní prostředí. Zveme všechny firmy, které se chtějí podílet na enviromentálně přivětivějších letadlech budoucnosti, na efektivní networking JIC 120 vteřin. Přijďte se seznámit s dalšími firmami a společně se zapojit do výzkumu a inovací v programu Clean Sky 2. Přivítáme především společnosti z oblasti komunikačních a navigačních systémů, automotive nebo vývoje pokročilých technologií pro novou generaci dopravních letadel.

Pátek 24. listopadu
10:00

Tip: 120‘‘ ve Vídni na téma Green Technology

Jak podpořit chytré využití zdrojů a zlepšit energetickou úsporu budov? Setkejte se s výzkumníky a zástupci firem v oblasti stavebnictví a budov a společně diskutujte nad otázkami a řešením zelených technologií. Efektivní speed-dating 120 vteřin ve Vídni podpoří mezinárodní a mezisektorovou spolupráci firem z Rakouska, Slovenska a Česka.

Středa 6. prosince
16:30

#chcipodnikat: Předvánoční škola podnikání

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Dožeňte svá novoroční předsevzetí a zjistěte, jak rozjet svůj byznys ještě v tomto roce! Série 5 odpoledních seminářů #chcipodnikat je určena pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastní firmy. Předvánoční škola podnikání startuje 6. prosince.