TIP: Festival Prototyp

Pátek 16. listopadu 2018 18.00–Neděle 18. listopadu 2018 17.00
Výstaviště Brno, Pavilon A,
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Tomáš Mejzlík
mejzlik@jic.cz

Tradiční podzimní Festival Prototyp v Brně spojí vědu, umění, technologie a makery. Nově jubilejní 5. ročník ukáže také komunitu kutilů, tzv. MAKERS. Letos pořadatelé přehlídky spojili síly s FabLab Brno. Právě ten sdružuje všechny technologické nadšence a kutily, kteří se  představí v rámci #PrototypMakers. Akce se koná v areálu Výstaviště Brno od 16. do 18. listopadu. 

 

Do 16. října je stále otevřená výzva do části Prototyp MAKERS, která je zaměřená právě na kutily a technologické nadšence všeho druhu. Přihlašovat se je možné zde.

Od pátku až do neděle budou moci návštěvníci zažít interaktivní výstavu Prototyp ART určenou pro širokou veřejnost, kde se představí talentovaní začínající i zkušení tvůrci z České republiky a zahraničí. Chybět nebudou světelné a zvukové instalace, videomapping nebo umění s prvky umělé inteligence.


Prototyp Makers je setkání lidí, kteří rádi tvoří. Je to přehlídka nebo chcete-li veletrh, na kterém se setkávají lidé všech generací proto aby společně sdíleli lásku k tvoření. Těšit se můžete na přednášky, workshopy i klasický veletržní formát představení tvůrců a jejich projektů.