TIP: Brno design days 2018

Čtvrtek 4. října 2018 9.00–Neděle 7. října 2018 17.00
Hotel Avion,
Česká 150/20,
Brno
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Design jako součást každodenního života chce potřetí ukázat Festival designu Brno Design Days. Jeho ambicí je vyzdvihnout pozitivní změny designu, nové nápady, přínos a hodnotu pro podnikání. Pořadaté každý rok volí pro festival zajímavé architektonické prostory. I letos tomu nebude jinak. Lidé se budou moct podívat 4.-7. října do dlouhodobě uzavřeného Hotelu Avion v ulici Česká. 

 

 VSTUPENKY K DOSTÁNÍ ZDE.

Letos se opět v moravské metropoli představí zajímavá a věhlasná jména z rozmanitých designových oborů z oblasti Brna, České republiky a zahraničí jako například fashion designérka Margherita Carrara z módního domu Christian Dior, Bertrand Schippan ze světoznámé architektonické kanceláře MVRDV, talentované duo Jakub Pollág a Václav Mlynář z produktového studia deFORM či zkušený písmař a typograf David Březina z Rosetta Type Foundry.

Každý ročník festivalu Brno Design Days má svoje téma. Po IMMERSE (zabrat se), UNSEEN (neviděný) se letos o slovo hlásí DISCLOSE, neboli odhalování tajemství. Designéři odhalí tajemná zákoutí kreativního procesu, nevyslovené příběhy a nápady, které nespatřily světlo světa.

Festival Brno Design Days je pořádán studiem KOGAA ve spolupráci s neziskovou organizací Social Reactor a dalších partnerů.

CO FESTIVAL NABÍDNE:

✓ Inspiring Talks
✓ Hands-on Workshops 
✓ Site-Specific Installation / Design Silos
✓ Windows Displays Project around the city
✓ Café & Design Lounge
✓ Exhibition/Shop with young designers work
✓ VIP Design Dinner
✓ Fashion Show
✓ Students Award / Students Selection Exhibition
✓ Selected Design Locations
✓ Design Cinema
✓ Food&Drinks
✓ Networking
✓ Music
✓ Party