The Digital Innovation Game

Středa 3. října 2018 17.00–21.00
FIT VUT, místnost A112 ,
Božetěchova 1/2,
Brno
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Monika Vrbková
vrbkova@jic.cz

Jak vytvořit z nápadu byznys hrou a hravou simulací. To si můžou vyzkoušet studenti pod dohledem mezinárodních odborníků z oblasti obchodního modelování z EIT Digital ve středu 3. října v prostorách Fakulty informačních technologií VUT v Brně. V interaktivním workshopu pomohou lektoři vytvořit nápad a rozvíjet ho pomocí metody Design Thinking. 

Nenechte si ujít první a zatím jediný podobný workshop Evropského inovačního a technologického institutu v ČR, který na FIT VUT přináší JIC ve spolupráci s EIT Digital. V jeho průběhu se bude pracovat v několika fázích - od vytvoření nápadu, jeho propracování až po jeho představení ostatním. Na konci setkání bude také prostor pro networking, seznámení se s aktivitami EIT Digital a jeho programy pro studenty. 

Workshop bude v anglickém jazyce a zdarma. Určený je pro všechny studenty FIT VUT.  

Občerstvení zajištěno. 

 

Program akce:

17:00     Welcome

17:10     Introduction to Innovation Game

17:30     Idea generation

17:40     Discovery

18:10     Design

18:50     Delivery

19:15     Pitching

19:45     Introduction of EIT Digital, the ARISE Europe Programme and the EIT Digital Master School

20:00     Networking with snacks


EIT Digital - Evropský inovační a technologický institut (EIT) je nezávislý orgán EU se sídlem v Budapešti, který posiluje inovační schopnost Evropy. EIT hraje stěžejní úlohu při podpoře cílů EU týkajících se zajišťování udržitelného hospodářského růstu a pracovních míst tím, že podnikatelům a inovátorům umožňuje přeměnit jejich nejlepší nápady ve skutečné výrobky a služby pro Evropu.