The Digital Innovation Game

Středa 16. prosince 2020 14.00–17.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Veronika Rejšková
rejskova@jic.cz

V neustále měnícím se světě jsou kreativita a inovace nejlepšími způsoby, jak čelit výzvám v různých oblastech pracovního i soukromého života. Prostřednictvím metody Design Thinking budete mít možnost ověřit si, že inovativní myšlení je dovednost, kterou je možné se naučit a zlepšovat. Interaktivním workshopem vás provede Martina Bláhová, trenérka Design Thinking a digitálních dovedností. Zjistíte, co obnáší jednotlivé fáze poznávání uživatele a jeho potřeb, jak vypadá proces přípravy prototypu a chybět nebudou ani tipy pro závěrečnou prezentaci. Využít můžete vlastní nápad nebo se nechat inspirovat těmi, které jsme pro vás připravili. 

5 věcí, co se naučíte

  • jak vytvořit z nápadu byznys hrou a hravou simulací
  • poznáte na vlastní kůži metodu Design Thinking
  • zažijete aktivní práci v týmu
  • výsledek odprezentujete před porotou a získáte zpětnou vazbu. Ti nejlepší získají i drobnou cenu
  • budete hledat řešení reálných společenských problémů

Komu je akce určena: 

  • pro studenty FIT VUT
  • pro jakékoli motivované VŠ studenty žijící nebo studující v JMK

Náš host

Martina Bláhová

Martina je nezávislá konzultantka v oblasti využívání technologií v každodenním životě. V programu New Generation of Founders se věnuje metodě Design Thinking a spolupracuje s iniciativou firmy Google #IamRemarkable, která podporuje ženy a další skupiny lidí v dosahování úspěchů v pracovním životě i mimo něj a umění mít z nich radost a být na ně pyšná. Pomáhala zakládat brněnský Impact HUB, v tom pražském pak měla na starosti B2B aktivity. Je součástí komunit GUG.cz nebo třeba Femme Palette.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Po kliknutí na Chci na akci, vám přijde potvrzovací e-mail s odkazem na krátký dotazník. Protože má akce omezenou kapacitu, budeme účastníky vybírat. A k tomu, jestli vybereme právě vás, nám budou vodítkem vaše odpovědi v dotazníku. O výsledku vám dáme včas vědět.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace ZOOM a bude trvat dvě a půl hodiny hodiny.

 

Pro Evropský inovační a technologický institut v ČR pořádá JIC ve spolupráci s FIT VUT a s EIT Digital.