The Digital Innovation Game

Středa 27. listopadu 2019 17.00–19.30
FIT VUT, Creative Open Lab,
Božetěchova 1/2,
Brno
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Veronika Rejšková
rejskova@jic.cz

Jak vytvořit z nápadu byznys hrou a hravou simulací? To si můžou vyzkoušet studenti pod dohledem mezinárodních odborníků z oblasti obchodního modelování z EIT Digital ve středu 27. listopadu v prostorách Creative Open Lab Fakulty informačních technologií VUT v Brně. V interaktivním workshopu pomůže lektor z EIT Digital Márton Bélik vytvořit nápad a rozvíjet ho pomocí metody Design Thinking.

Nenechte si ujít workshop Evropského inovačního a technologického institutu v ČR, který na FIT VUT přináší JIC ve spolupráci s EIT Digital. V jeho průběhu se bude pracovat v několika fázích – od vytvoření nápadu, jeho propracování, až po jeho představení ostatním. Pokud nepřicházíte s vlastním nápadem, můžete se nechat inspirovat možnostmi z oblasti vesmírného průmyslu, které představí Markéta Filipenská z ESA BIC. Na konci setkání bude také prostor pro networking, seznámení se s aktivitami EIT Digital a jeho programy pro studenty.

Workshop bude v anglickém jazyce a zdarma. Určený je pro všechny studenty informatiky z kterékoli vysoké školy v ČR. Na místě bude zajištěno zdarma občerstvení.

Kapacita workshopu je omezená, neváhejte se tedy registrovat již nyní.