Studentský StartupClub: Kde vzít skvělý nápad?

Úterý 19. února 2019 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Mejzlíková
mejzlikova@jic.cz

Založit e-shop, otevřít si kavárnu nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být TO PRAVÉ právě pro vás? Na únor jsme připravili další studentský StartupClub, kde se tentokrát budeme bavit o nápadech a podnikatelských záměrech. Na semináři se dozvíte, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů založených studenty a probereme aktuální trendy v podnikání.

Co je na programu?

  • Jak najít, zpracovat a vyhodnotit podnikatelský záměr?
  • (Nejen) studentské podnikání. Co je teď cool?
  • Stačí jen dobrý nápad nebo je potřeba víc?
  • Příběhy studentů, co to od nápadu dotáhli až k úspěšnému podnikání

Komu je akce určena?

  • Především studentům střednch a vysokých škol
  • Těm, které zajímá podnikání a chtěli by se mu věnovat

 Účast na akci je zdarma, registrace nutná

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každýou třetí středu v měsíci pořádá přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace.

Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

 Po skončení akce bude následovat Studentský Meetup, kde se můžete potkat a seznámit s dalšími lidmi nadšenými do podnikání.

Kdo přednášku povede?

Hanka Šudáková

Nejprve vedla program JIC ENTER pro začínající podnikatele, poté byla manažerkou mezinárodního akcelerátoru JIC STARCUBE pro začínající startupy a technologicky zajímavé projekty. Dříve než pronikla do startupového prostředí, pracovala v médiích a marketingu. Nyní na JIC pomáhá začínajícím podnikatelům i těm, kteří o podnikání teprve přemýšlí.