StartupClub: Vybudujte fungující tým aneb jak na talent management

Středa 21. března 2018 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Mít kolem sebe ty správné lidi je klíčem k úspěchu. Ať už máte v hlavě nápad a hledáte k sobě parťáka, nebo chcete vybudovat fungující tým ve firmě, to, jaké lidi k sobě najdete, silně ovlivní vaši budoucnost. Jak vybudovat ten správný tým? Proč je potřeba ovládat konflikt management? A jak souvisí psychologické bezpečí zaměstnanců s jejich výkonem? Na březnovém setkání StartupClubu si z obrovského tématu talent managementu posvítíme na to, jak pomoci týmům, aby dobře fungovaly a dlouhodobě odváděly co nejlepší práci.

Co se dozvíte?

  • Jak využít moderní kvalitní diagnostiku pro sestavení týmu
  • Jaké vnější vlivy zásadně formují fungování týmu
  • Proč potřebujete ovládat konflikt management
  • Jak souvisí psychologické bezpečí s optimálním výkonem
  • Jaké každodenní nástroje můžete zavést jako první krok užitečným směrem

Komu je akce určena?

  • Začínajícím podnikatelům, kteří chtějí sestavit hvězdný tým

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každou třetí středu v měsíci pořádá přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace. Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

Účast na akci je zdarma

Lektor

Beáta Holá

Vzděláním psycholožka, povoláním konzultantka pro holistický talent management. Posledních deset let se věnuje inovaci ve vzdělávání dospělých. Pomáhá firmám navrhovat talentové strategie a regionální či mezinárodní talentové programy. Od loňského roku pracuje v Court of Moravia, designovém studiu, které používá komplexní umění a řemeslo game designu k rozvoji potenciálu a řešení problémů v organizacích tak, aby lidí v nich dokázali svět dělat lepším místem.