Studentský StartupClub: Poznejte své silné stránky a talenty

Úterý 20. listopadu 2018 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Na co mám talent? Jaké jsou mé silné stránky? Jaká kariéra je pro mě ta pravá? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už na škole. Protože poznat svá vrozená nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucího pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, jestli je pro nás lepší být manažerem, kreativním umělcem nebo rozjet svou vlastní firmu. Tak, abychom se ve své roli cítili co nejlépe, bavila nás a byli v ní excelentní!

Zajímá vás, jak na to? Přijďte v úterý 20. listopadu na přednášku StartupClubu, speciálně věnovanou studentům!

Co se naučíte?

  • Objevíte svá vrozená nadání a talenty
  • Naučíte se, jak je rozpoznat a využít
  • Pochopíte způsob uvažování a rozhodování u sebe sama i u lidí ve svém okolí
  • Vytvoříte si svůj vlastní talentový profil

Komu je akce určena?

  • Především studentům středních a vysokých škol
  • Všem, kteří chtějí poznat své silné stránky a talenty a naučit se s nimi pracovat

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každýou třetí středu v měsíci pořádá přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace.

Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

Po skončení akce bude následovat Studentský Meetup, kde se můžete potkat a seznámit s dalšími lidmi nadšenými do podnikání.

Kdo přednášku povede?

Milan Pařil

Milan pracuje jako kouč, trenér a konzultant. Řídí společnost Inpram, kde se zaměřuje na strategie a vizi. Jako senior konzultant na JIC pracuje s rostoucími startupy a radí zavedeným firmám. Mezi jeho klienty patří i nadnárodní korporace – například Telefónica 02. Zabývá se agilní kulturou, vnitřním prostředím organizace a osobním rozvojem. Klíčovým tématem je pro něj rozvoj osobního potenciálu, vrozených talentů a silných stránek, a to v souladu pracovních a osobních hodnot.