StartupClub: Projektové řízení (nejen) pro startupy

Úterý 9. května 2017 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Projektový management je skloňovaným pojmem na každém rohu. Jak ale správě řídit projekt? Hodí se pro tuto práci každý? A co všechno by měl takový projekťák umět? O své zkušenosti s projektovým řízením nejen ze startupů se s vámi podělí Miloš Lokajíček na další přednášce StartupClubu.

Na přednášce se dozvíte, proč Miloše startupy tak fascinují. Co rozhoduje o jejich úspěchu a neúspěchu? Kdy se ke slovu dostává projektové řízení? A jaké jsou hlavní výhody a nevýhody startupů? Ukážeme si také úspěšné a neúspěšné firmy a řekneme si, jaké to je pracovat ve společnostech, kde je rychlé dělání chyb vítáno.

Co je na programu?

  • Začátky v projektovém řízení
  • Projektový management a startupy
  • Tipy a triky z projektového řízení

Přednáška bude tentokrát v úterý 9. května.

Účast na akci je zdarma.

Komu je přednáška určena?

  • Začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí naučit řídit svůj projekt
  • Všem, kteří chtějí pochopit základy projektového managementu

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každou třetí středu v měsíci pořádá přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace. Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

Řečník

Miloš Lokajíček

Miloš Lokajíček

Miloš se věnuje projektovému řízení v rozdílných pozicích více jak 8 let. Inženýrský titul získal na Vysoké škole ekonomické v Praze a během studií působil ve Studentském klubu projektového řízení. V posledních 5 letech se pohybuje okolo české startupové komunity a má i zkušenosti z větších korporací. Aktuálně pracuje v technologickém spin-off Suitest, která se vytvořila nástroj pro end-to-end automatizované testy aplikací na různých platformách (Smart TV, HbbTV, herní konzole a další). Od roku 2015 je členem Advisory Board v Prague Startup Centre.

 

Partnerem akce je Vodafon Nápad roku

Nápad Roku