StartupClub: Každý musí umět prodat

Středa 29. března 2017 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Všem se to líbí, ale nikdo to nechce. Vyvinuli jste skvělý produkt nebo službu, ale jakmile jde o to, své zboží správně prodat, necítíte se tak úplně ve své kůži? Naučte se, jak z vysvětlování, co umí váš produkt nebo služba, přejít k reálnému prodeji. Přijďte si 29. března na další StartupClub poslechnout Jana Laibla, jehož nadšení pro prodej je nakažlivé. Ať už jste obchodník, programátor nebo třeba uklízečka. Protože každý musí umět prodat.

„Mám úžasnou radost pokaždé, když se i úspěšný obchodník dokáže pozastavit a zdokonalit svoje jednotlivé dovednosti.“            Jan Laibl

Proč přijít?

  • Naučíte se, jak z vysvětlování svého produktu přejít k reálnému obchodu
  • Dozvíte se, jak se stát úspěšným obchodníkem
  • Zdokonalíte své prodejní a přesvědčovací dovednosti
  • Zjistíte, že být obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat

Komu je přednáška určena?

  • Začínajícím podnikatelům, kteří se chtějí naučit prodat svůj produkt či službu
  • Všem, kteří chtějí zdokonalit své prodejní dovednosti a stát se úspěšným obchodníkem

Účast na semináři je zdarma. Nezapomeňte se včas zaregistrovat.

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každou třetí středu v měsíci pořádá přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace. Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

Řečník

Jan LaiblJan Laibl

Obchodník tělem i duší. Jeho největší vášní je předávání zkušeností, vytváření prodejních skriptů a práce s obchodními týmy. Je spoluzakladatel společnosti osobniasistentka.cz a spolumajitel společnosti na outsourcing prodeje. Ve svých firmách vede přes 70 obchodníků a externě realizuje workshopy, tvoří strategie a poskytuje konzultace s cílem zvýšit výsledky na obchodních jednáních. Najdete ho na www.janlaibl.cz.