StartupClub: Jak žít vztahy se zákazníky?

Jste nabeton rozhodnutí dopřát svým zákazníkům skutečnou péči a ne pouze napudrované sliby? Pozor, tohle bude vyšší dívčí, koblížek ani klíčenka stačit nebude. Martin Bazala, ředitel společnosti RAYNET, vám ukáže, jak nabrat správný směr v budování vztahů se zákazníky.

„Dělat obchod systematicky. Mít čistý stůl. Dopředu vědět, kolik vydělám. To všechno… (chvíle napětí) ... jde. Jenže to nestačí. Dnes vyhrávají ti, kteří zákazníkům jen neprodávají, ale kteří o ně skutečně pečují.” Martin Bazala

Co si z přednášky odnesete?

  • Propisku.
  • Jak (si) vyhrát v péči o zákazníky.
  • Proč se chcete zákazníkům raději dostávat do hlavy než do peněženky.
  • Zkušenosti a rady přímo z první linie.

Komu je seminář určen?

  • Těm, kteří řídí nebo budují byznys.
  • Každému, kdo přichází do styku se zákazníkem.
  • Všem, které zajímá poskytování služby se skvělým zákaznickým zážitkem.

Účast na semináři je zdarma.

O přednášejícím

Celou přednášku nespustíte oči z Martina Bazaly, který už 12 let kormidluje firmu vyvíjející nejpoužívanější české on-line CMR. Úspěšně zavedl metodu otevřeného řízení - od všem přístupných porad po veřejné platy. Díky konzultacím byznysu měl možnost sledovat fungování stovek firem. A svoje zkušenosti předá na přednášce i vám.

 

Zaregistrovat se

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Středa 16. listopadu  2016 17:30 - 19:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz
+420 511 205 328

Zaregistrovat se

Další akce

Pondělí 21. listopadu
18:00

Klubový večer EMCC CZECH a JIC: mentoring a koučování

Tradiční klubový večer EMCC pořádaný pravidelně v Praze a Ostravě poprvé také v Brně! Všechny zájemce o koučování a mentoring zveme 21. listopadu na JIC, kde se mohou inspirovat nejrůznějšími přístupy a příklady dobré praxe koučování a mentorování. Hovořit bude například prezident EMCC Czech Republic Norbert Riethof nebo expert JIC a odborník na rozvoj a práci s lidmi Petr Hložánek, který vás seznámí se systemickým přístupem kouče ve firmách.

Úterý 22. listopadu

JIC 120‘‘ ve Vídni: spolupracujte v oblasti IoT, Security & Big Data

Zúčastněte se mezinárodního machmakingu 22. listopadu ve Vídni a najděte nové partnery pro byznys a výzkum v oblasti IoT, Security a Big Data. Informační networkingová akce formátu 120 vteřin má za cíl podpořit zahraniční spolupráci vědy a průmyslu mezi Vídní, Brnem a Bratislavou. U kulatých stolů se sejdou zástupci firem, univerzit a výzkumných organizací, kteří budou společně sdílet nové projektové nápady a navazovat spolupráci pro nadcházející výzvy Horizontu 2020 a Eureka/Eurostars.

Pátek 25. listopadu

Symposium: podnikatelská konference pro studenty a mladé podnikatele

Přemýšlíte o podnikání? Nebo už vlastní byznys pomalu rozjíždíte? Nenechte si ujít letošní Symposium, konferenci pro všechny mladé lidi, kteří chtějí začít podnikat. Mottem letošního 6. ročníku, který proběhne 25. a 26. listopadu v brněnském Impact Hubu, je „Hlava v oblacích, nohy na zemi a ruce do práce“. Dvoudenní program nabídne praktické workshopy, zajímavé přednášky, panelovou diskuzi a samozřejmě večerní networking.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.