StartupClub: Pricing aneb jak si stanovit cenu

Středa 20. března 2019 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Správné nastavení cen je klíčové pro každý podnik. Ať už prodáváte vlastní výrobky, zakládáte novou službu nebo vyvíjíte aplikaci. Pojďte se inspirovat tím, jak to dělají úspěšné firmy. Na středu 20. března jsme pro vás připravili další přednášku StartupClubu tentokrát na téma pricing. Dozvíte se, jak přistupovat ke stanovení cen, jak cena ovlivní výsledný zisk, a získáte konkrétní tipy pro svůj byznys.

Co se naučíte?

  • Jaké jsou přístupy ke stanovení cen
  • Jaký je rozdíl mezi marží a přirážkou
  • Kde se inspirovat a získávat data
  • Jaký dopad mají ceny na zisk
  • Získáte tipy pro svůj byznys a metodické postupy na stanovení cen

Komu je akce určena?

  • Startupům a začínajícím podnikatelům, kteří si neví rady, jak své služby či produkt nacenit

 Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat

 

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každýou třetí středu v měsíci pořádáme přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace.

Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

Kdo přednášku povede?

Karel Raiser

Karel spolupracuje se startupy a začínajícími firmami jako finanční poradce a analytik. Má zkušenosti s přípravou investorských pobídek i jednání s investory. Dlouhodobě se věnuje také lektorství a mentorování, v současnosti působí jako mentor pro podnikatelské projekty v rámci Executive MBA na Essec-Mannheim Business School. Téměř deset let působil ve společnosti Johnson & Johnson jako finanční analytik, kontrolor a manažer pro mnoho regionů Evropy. Vystudoval ekonomii na VŠE v Praze a na Essec-Mannheim Business School získal titul MBA.