StartupClub: Jak se buduje globální SaaS startup z Brna?

Středa 18. dubna 2018 17.30–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Dubnový StartupClub bude plný inspirace! Petr ze Smartlooku nám totiž přijde prozradit, co stojí za globálním úspěchem jeho dvou aplikací. Jak firma získala investice a kde vzali prvních tisíc uživatelů? Co řešili na začátku, jaké věci řeší 5 let od spuštění a co by dnes mladý podnikatel udělal jinak? Přijďte ve středu 18. dubna inspirovat se příběhem „chytrého“ startupu. Odnesete si inspiraci, tipy a zkušenosti, které budete moci ihned aplikovat i pro svůj projekt.

Co se dozvíte?

  • Jaké kroky pomohly ve Smartlooku růst 5x rychleji než ve Smartsupp?
  • Jak získali prvních tisíc uživatelů (a zdarma)?
  • Jak firma získala investice a co by dnes její zakladatel udělal jinak?
  • Jak nabírají nové lidi a hledají ty nejlepší developery?
  • A co dělají pro to, aby neustále rostli?

Komu je akce určena?

  • Všem, kteří se chtějí přijít inspirovat a dozvědět se, jak se buduje úspěšná SaaS firma

Účast na akci je zdarma

O StartupClubu

StartupClub je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. Každou třetí středu v měsíci pořádá přednášku, seminář nebo panelovou diskuzi na téma z marketingu, managementu, obchodu, lidských zdrojů, financí nebo inspirace a motivace. Těšit se můžete zejména na konkrétní tipy a rady podložené reálnými daty, případové studie nebo příklady z praxe. Vstup na akce StartupClubu je zdarma a po každém setkání následuje diskuze a neformální networking.

Lektor

Petr Janošík

Petr je CEO ve společnosti Smartsupp.com , která vyvíjí live chat pro e-commerce na globálním trhu. Jeho cílem bylo vyvinout nejen jednoduchý chat, ale také vzdělávat další společnosti v “live chat marketingu”, což je termín, který vytvořil při práci ve Smartsupp. V roce 2016 pak založil druhou aplikaci, Smartlook.com, který pomáhá firmám podívat se na svůj web očima zákazníka.