StartupClub: E-shopy a tajemství výkonnostního marketingu

Čtvrtek 14. ledna 2016 18.00–19.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba


To, že většina nákupů dnes probíhá online, si nemusíme připomínat. Reklamy nás lákají na nové oblečení, Facebook okamžitě ví, že potřebujete novou tenisovou raketu a na Vánoce tato masáž nabírá na obrátkách. Jak přežít tento konkurenční boj a být v záplavě internetových obchodů vidět?

Pokud zakládáte e-shop, přijďte na seminář s odborníky z oXyShopu. Poradí vám, na co si dát od začátku pozor a provedou vás marketingovými nástroji, které vám zaručeně přivedou první objednávky. Ještě se to celé naučit měřit a máte vyhráno.

Co se o e-shopech dozvíte? 

  • Jak poznáte dobrý/špatný e-shop?
  • Na kterých 7 věcí je potřeba se soustředit?
  • Letité chyby eshoperů – proč tak nedůvěryhodně?
  • Výkonnostní online marketing aneb jak přinést co nejrychleji první objednávky?
  • Vyhodnocování je základ úspěchu aneb vím, že se mi vyplácí kampaně?

 

Seminář povedou odborníci z oXyShopu

Martin Kafka, vedoucí týmu pronajímaných eshopů

Kafka_0083o_webJak připravit eshop tak, aby co nejlépe fungoval, nic mu nechybělo a zákazníci se do něj rádi vraceli, přesně ví Martin Kafka. Má více než čtyři roky zkušeností s tvorbou a fungováním eshopů a rád se o ně podělí. Martin vystudoval informační technologie, díky tomu dokonale zná fungování eshopů i „zevnitř“. Hravě tak zvládne jejich nastavení a přesně, dobře a zároveň srozumitelně poradí s eshopem i klientům. Stál u počátku už více jak 130 projektů, které dodnes rostou. 

Vladimír Fogl, senior konzultant online marketingu

foglPřivést do vašeho eshopu zákazníky prakticky odkudkoliv. S tím vám výborně pomůže Vladimír Fogl. Nejenže se postará o nové návštěvníky, ale také je přesvědčí, aby u vás nakoupili. Vladimír zná provoz eshopů i online marketing dokonale. Díky dlouholetým zkušenostem zvládá přípravu PPC kampaní, e-mailový marketing i komunikaci se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí; vyzná se skvěle i v SEO.