webinář #startuji: Kde vzít podnikatelský nápad?

Úterý 5. října 2021 16.30–18.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Uhlárová
uhlarova@jic.cz
+420 722 984 517

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Seriál akcí s názvem #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi. Dozvíte se, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů a probereme i aktuální trendy v podnikání.

Témata, kterým se budeme věnovat

  • Co všechno podnikání obnáší a je vůbec pro mě?
  • Podnikatelský nápad – jak vymyslet ten pravý produkt?
  • Co vše musím na začátku vědět?
  • Co budu potřebovat pro rozjezd úspěšného podnikání?
  • Jak zajistit, aby můj nápad na trhu uspěl?

Co si odnesete?

  • Základní pravidla a principy, které vám v začátku pomohou
  • Několik užitečných nástrojů pro rozjezd jakéhokoliv podnikání
  • Tipy a triky, které se budou v začátcích hodit
  • Inspiraci a aktuální trendy

Kdo se může přihlásit?

Akce je určena všem, které zajímá podnikání, ale neví, jak najít ten správný nápad, jak uspět a jestli je podnikání vůbec pro ně.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat dvě hodiny. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.

Kdo vás tématem provede?

Hana Šudáková

 

Nejprve vedla program JIC ENTER pro začínající podnikatele, poté byla manažerkou mezinárodního akcelerátoru JIC STARCUBE pro začínající startupy a technologicky zajímavé projekty. Dříve než pronikla do startupového prostředí, pracovala v médiích a marketingu. Nyní v JIC pomáhá začínajícím podnikatelům i těm, kteří o podnikání teprve přemýšlí.