webinář #startuji: Jak financovat rozjezd vlastního podnikání

Středa 2. března 2022 16.30–18.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Uhlárová
uhlarova@jic.cz
+420 722 984 517

Pokud vám nepřišel odkaz pro připojení do e-mailu, tak 
kliknutím sem se připojíte k webinářiZačínáte podnikat nebo jen potřebujete dále rozvíjet svůj projekt? Byznys je o penězích, a proto by měl každý podnikatel umět do svého plánování zahrnout i finanční stránku věci. Jaké budete mít náklady? Jaký je rozdíl mezi tržbamiziskem? Jak můžete predikovat svoje příjmy a jak jsou na ně navázané výdaje? Kdy se přehoupnete přes tzv. „údolí smrti“ a váš projekt začne skutečně vydělávat? A kde na to vzít, když vám na rozjezd chybí peníze? Na všechny tyto otázky i mnoho dalších se vám pokusíme dát odpověď v našem webináři.

Co se naučíte?

  • Co je to příjmovávýdajová stránka financí
  • Jak si spočítat náklady a kdy nastane bod zvratu
  • Kdejak lze získat finance pro svůj projekt
  • Proč potřebujete akční plán a jak na něj

Komu je akce určena?

  • Především těm, kteří uvažují o podnikání
  • Lidem s nápadem, kteří potřebují praktické rady do začátků
  • Těm, co už podnikání rozjeli a chtějí zvýšit svoji šanci na úspěch

Kdo přednášku povede?

Veronika Štěpánková

Veronika působila šest let ve funkci CEO biotechnologické firmy Enantis s.r.o., která vznikla jako spin-off firma Masarykovy univerzity v Brně. Z firmy v rané fázi startupu se jí podařilo vybudovat firmu o osmnácti lidech, která je schopna obstát i na mezinárodním trhu. Nyní působí Veronika v Jihomoravském inovačním centru jako startup konzultantka a lektorka. Zde pomáhá nadějným mladým firmám nastartovat svůj podnikatelský záměr a uspět na trhu.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat.

 

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.