webinář #startuji: Hoď nápad na papír aneb Lean Canvas v praxi

Středa 3. listopadu 2021 16.30–18.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Uhlárová
uhlarova@jic.cz
+420 722 984 517

Myslíte si, že máte v hlavě skvělý podnikatelský nápad? Tak to je ten pravý moment hodit ho na papír a jednoduše si ho popsat! Na začátku není potřeba žádný elaborát. Zkuste třeba takzvaný Lean Canvas. Osvědčenou metodu, díky které si na jediné stránce popíšete to nejdůležitější, co právě teď potřebujete vědět – jakou hodnotu váš projekt nabízí, pro koho může být zajímavý nebo jaký problém vlastně řeší. Chcete vědět, jak s Lean Canvasem pracovat? Přihlaste se na náš webinář.

Proč se zúčastnit?

  • Seznámíte se se základy Lean metodologie
  • Naučíte se pracovat s Lean Canvasem
  • Zjistíte, co vše potřebujete u svého nápadu vědět
  • Ujasníte si, jak s nápadem dál pracovat

Komu je webinář určen?

  • Především těm, kteří uvažují o podnikání
  • Všem, kteří se chtějí seznámit s metodou Lean Canvas
  • Lidem s nápadem, kteří přemýšlí, kde začít
  • Těm, co už podnikání rozjeli, ale chtějí si v tom udělat přehled a pořáde

Kdo se může přihlásit?

Akce je určena všem, které zajímá podnikání, ale neví, jak najít ten správný nápad, jak uspět a jestli je podnikání vůbec pro ně.

Kdo vás tématem provede?

Miroslav Londýn

Mirek působí na JICu především jako konzultant a lektor. Věnuje se hlavně začínajícím podnikatelům a pomáhá jim řešit témata, která jsou pro firmy v začátcích důležitá a podporuje tak vznik nových a úspěšných firem. Jeho expertízou je rovněž cirkulární ekonomika.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat dvě hodiny. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.