webinář #startuji: Crowdfunding - jak na úspěšnou kampaň

Středa 2. února 2022 16.30–18.30

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Uhlárová
uhlarova@jic.cz
+420 722 984 517

DVTV má díky němu svůj vlastní web, Paměť národa aplikaci. Vy možná oblíbené tenisky od Vasky, anebo taky o souseda míň, protože V síti. Řeč je o crowdfundingu, konkrétně o tom odměnovém, který i v českém rybníčku každý rok o něco málo povyroste.

A proč by vás měl zajímat? 

Můžete díky němu získat peníze, které nemusíte vracet, marketingové momentum, které běžně jen tak nevykřešete, a zpětnou vazbu trhu, bez níž se váš podnikatelský záměr sice objede, ale s ní je to o dost jednodušší.

Vypadá to jako hračka, ale zdání i tady, jako obvykle, klame. 

Přijďte si poslechnout...

  • jak odměnový crowdfunding funguje
  • jaké výhody přináší
  • jak co nejlépe zužitkovat tvrdou práci, kterou budete muset odvést, abyste po jeho skončení mohli odcházet a žít váš sen s databází nových zákazníků, názory na produkt a hlavně, balíkem peněz na účtu

Odměnový crowdfunding se hodí jako financování nebo co-financování téměř jakéhokoliv nápadu, bez ohledu na oblast zaměření, takže si na své může přijít výrobce menstruačních kalíšků stejně jako filmový producent, lesní školka anebo právě vy.

Komu je akce určena?

  • Těm, kteří shání peníze na svůj záměr, ale úvěry od banky jim nevoní
  • Těm, kteří si chtějí ověřit potenciál svého podnikatelského plánu ještě před tím, než do něj vrazí svoje životní úspory
  • Těm, kteří rozjíždí podnikání nebo ho už mají rozjeté, ale chtějí ho posunout dál
  • Těm, kteří chtějí strávit středeční večer v teple a suchu

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Účast na akci je zdarma, nezapomeňte se zaregistrovat.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat hodinu a půl. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.

Kdo vás tématem provede?

Dana Paděrová

Crowdfundingovými kouzly vás provede strážkyně projektů z HithitDana Paděrová, která je denně po lokty ponořená do připravovaných projektů, jež pak provází až do jejich posledních crowdfundingových chvil.