Soutěž: Hledá se EY Podnikatel roku 2016 Jihomoravského kraje

Pátek 21. října 2016

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Přihlaste se nebo nominujte výjimečné podnikatele ze svého okolí do největší celosvětové podnikatelské soutěže. Společnost EY pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje a ve spolupráci s JIC vyhlašuje již dvanáctý ročník prestižní soutěže EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. Do soutěže se může přihlásit podnikatel, vlastník nebo spoluvlastník obchodní společnosti, která existuje nejméně dva roky a má alespoň osm stálých zaměstnanců.

Kromě hlavní kategorie budou také vyhlášeny speciální kategorie Začínající podnikatel roku, Technologický podnikatel a Společensky prospěšný podnikatel. Novinkou je letos Cena České televize Podnikatelský přínos kultuře a umění.

Kdo se může přihlásit?

Do soutěže se může přihlásit podnikatel - vlastník nebo spoluvlastník společnosti, který aktivně působí v jejím vedení. Společnost musí existovat nejméně dva roky a mít alespoň osm stálých zaměstnanců.

Pro speciální kategorie platí jiná kritéria.

Co se bude hodnotit?

  • Podnikatelský duch
  • Inovace
  • Čestnost, poctivost a osobní vliv
  • Strategická orientace
  • Celostátní a globální dopad
  • Finanční výsledky podniku

Jméno Podnikatele roku 2016 Jihomoravského kraje i výsledky národního finále budou známy v únoru 2017. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále v červnu 2017 v Monte Carlu.

Nominovat podnikatele do soutěže může kdokoliv do 21. října pomocí nominačního formuláře nebo přihlášky, které jsou k dispozici na webových stránkách www.podnikatelroku.cz.