Seminář pro podnikatele: Peníze, nebo život!

Úterý 17. března 2015
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba


Přístup k práci se v posledních letech proměnil. Manuální činnost nahradila automatizovaná technika. Podnikání omezené na konkrétní region vytlačil globální byznys. Proč si něco kupovat u drahého Čecha, když to můžeme mít za pakatel z Bangladéše? Proč zaměstnávat chybující lidi, když jejich práci může vykonat software či robot? A jak vlastně v takové situaci najít uplatnění, které vás bude dlouhodobě živit i bavit?

Má vaše práce smysl?

Přijďte na přednášku Tomáše Hajzlera, který říká, že smysluplná práce je vlastně chytrá kombinace toho, v čem jste opravdu dobří, a toho, co má pro ostatní největší užitek. Taková práce na vás ale nikde nečeká – musíte si ji vytvořit sami. O čem bude Tomáš na přednášce mluvit?

  • Jak se mění principy práce ve 21. století
  • Co mají společného lidé, kteří se dokáží uživit opravdu podivnými způsoby
  • Co jsou „pracovní důlky“
  • 7 principů, jak si vytvořit práci, ve které budete opravdu dobří

Tomášova přednáška bude interaktivní a nebude chybět diskuze.

Z vyhořelého manažera svobodným podnikatelem

Tomáš Hajzler strávil deset let v manažerských pozicích nadnárodních korporací. Založil tři firmy. Jenže pak pracovně vyhořel a musel zvolnit tempo. V té době začal psát blog Peoplecomm a hledat alternativní přístupy k práci. Dostal se tak k tématu svobodného podnikání. Práce na volné noze mu svědčí. Stihnul vydat knihu Peníze nebo život a založit nakladatelství. Přednáší, podniká a vůbec na nic si nestěžuje.

Registrovat se můžete zde.