Seminář JIC: Aktuální příležitosti pro obchodní spolupráci v Kanadě

Obchodní příležitosti, minimum exportéra do Kanady a další důležité informace související s podnikáním v Kanadě. To je program dalšího Semináře JIC s honorárním konzulem v Kanadě a ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Calgary Jaroslavem Jerry Jelínkem. Pokud se chystáte expandovat do Kanady nebo o podnikání za oceánem přemýšlíte, přijďte v pondělí 9. října na JIC. Po skončení akce si můžete domluvit také individuální 15minutovou konzultaci.

Co je na programu:

  • Jaké jsou obchodních příležitostí v Kanadě
  • Co je minimum, které by měl exportér do Kanady znát
  • Jak jednat s obchodním partnerem
  • Trendy na kanadském trhu
  • Dopad smlouvy CETA na export do Kanady a návazně do USA
  • Další odpovědi na informace souvisejících s podnikáním v Kanadě
  • Individuální 15minutové konzultace

Komu je akce určena:

Seminář je určen všem, kteří zvažují export svých výrobků, technologii či služeb na severo-americký kontinent.

Po skončení můžete využít individuální 15minutovou konzultací

Účast na semináři je zdarma

Řečník

Jerry JelínekJaroslav (Jerry) Jelínek

Jaroslav Jelínek je honorární generální konzul České republiky v Kanadě a vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade v kanadském Calgary. Po emigraci do Kanady založil v roce 1984 vlastní konzultační společnost Jelinek Group Inc., která  se mimo jiné zabývá zahraničním obchodem a je velmi aktivní v  calgarské byznys komunitě. V roce 2012 byl Jerry Jelínek vyznamenán medailí Jana Masaryka za své zásluhy o rozvoji  česko-kanadských obchodních vztahů.

Chci na akci

Akce JICPro zkušené podnikatele

Kdy :
Pondělí 9. října  2017 15:30 - 16:30

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz
+420 511 205 341

K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.

Další akce

Středa 11. října
16:00

BusinessClub: Pasti talent managementu a jak se jim vyhnout

Lidé jsou to nejcennější, co firmy mají. Pracovat s talentem svých zaměstnanců už dnes patří na denní pořádek každé větší společnosti. Co je to talent management, jak o talentech přemýšlet a jak s nimi pracovat? To je téma, kterému se budeme věnovat na dalším BusinessClubu. Psycholožka a koučka Beáta Holá vám prozradí, jaké jsou nejčastější pasti talent managementu a jak se jim vyhnout.

Čtvrtek 12. října
13:30

JIC 120": Technologie a materiály pro implantologii v medicíně

Medicínský obor implantologie má velký potenciál pro praktické uplatnění výsledků vědy a výzkumu. Zkvalitňuje se tak péče o pacienta a vylepšují operační metody a postupy. Zabýváte se 3D modelováním, vizualizací nebo matematickým modelováním? Pracujete s pokročilými materiály, nanotechnologiemi nebo technologiemi pro čipy? Přijďte na networkingové setkání na JIC, potkejte lídry v oboru a navažte cenné kontakty s partnery!

Pátek 13. října
16:00

#chcipodnikat: Podnikatelský hackathon

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Čeká na vás nabitý víkend ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat.