Seminář JIC: Jak se starat o zdravou kariéru

Středa 1. listopadu 2017 15.00–17.00
JIC INMEC
Purkyňova 127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Je dobré vědět, co dělám, proč to dělám, zda mě to naplňuje a co mi chybí. Máte ale v souvislosti se svou kariérou na tyto otázky odpověď? Když se budete o svou kariéru starat stejně jako o své zdraví, sociální vztahy nebo psychickou pohodu, bude zdravou součástí vašeho života. Jak na to? Ať už jste zaměstnancem, personalistou, manažerem či máte zájem o kariéru svých spolupracovníků v popisu práce, přijďte si poslechnout několik užitečných tipů kariérního “hygienického“ minima.

Společně budeme hledat odpovědi na otázky:

  • Co je to“kariéra” a jak o své kariéře přemýšlet?
  • Jak poznat, že je čas něco změnit?
  • Kdy nás krok mimo zajeté koleje může posunout?
  • Jak se na změnu připravit a jak ji realizovat?
  • Jak nevyhořet?
  • Kde hledat podporu a energii pro směřování kariérní cesty a víru v to, že změna je možná?

Komu je akce určena?

  • Personalistům, profesionálům a zájemcům o HR
  • Manažerům začínajících i zavedených firem
  • Všem zaměstnancům, kteří se chtějí dobře starat o svou kariéru

Lektoři:

Viktor Kulhavý

Viktor vystudoval psychologii na Masarykově univerzitě a vedle toho vlastní také diplom z oboru finance a management. Věnuje se vzdělávání v oblasti personálního řízení, působí jako lektor rozvojových kurzů. Podílí se na výzkumu nezaměstnanosti na Masarykově univerzitě. Úspěšně absolvoval kurz „CH-Q mapování kompetencí úroveň 1: Řízení vlastních kompetencí.

 

Eva Dvořáková

Eva má zkušenosti z oblasti HR psychologie a více než 6 let se věnuje trainingu a koučování. Vystudovala psychologii a momentálně v rámci svého doktorandského studia na Masarykově univerzitě vede výzkum zaměřený na talent management.

 

 

Kateřina Geislerová

Kateřina pracuje jako lektor, assessor, projektový manažer a pracovní poradce. V oblasti personalistiky se pohybuje od roku 2006. Zaměřuje se především na přípravu a realizaci různých forem výběrových řízení lidí na rozličné pracovní pozice pro komerční společnosti, státní i neziskový sektor.

 

Jana Holubová

Vystudovala Andragogiku na FF MU, absolvovala studium Zkušenostně reflektivního učení a aktivně se věnuje nenásilné komunikaci (NVC). V současné době pracuje jako poradkyně v oblasti dalšího vzdělávání a externí reportérka brněnské televize TV Brno 1. Podílí se na pořádání a lektorování osobnostně rozvojových a vzdělávacích akcí pro studenty i firmy. Ve své lektorské praxi využívá prvky improvizačního divadla a zážitkové pedagogiky.