Seminář JIC: Jak na smlouvy správně a srozumitelně

Musíte připravit nebo podepsat smlouvu, jenže právo je pro vás stejně nesrozumitelné jako čínština či japonština? Přijďte na seminář JIC s advokáty z Forlex, kteří vám vysvětlí, jak správně na smlouvy. Ukážeme si, jak uzavřít smlouvu, na co si dát pozor nebo jak zajistit svá práva. Nečekejte podrobný výklad právní úpravy, ale praktické představení smluvní problematiky a jejích úskalí. Těšit se můžete na případy z praxe i užitečné příklady.

Co se dozvíte?

  • Jaké kroky předcházejí uzavření smlouvy
  • Jak správně uzavřít smlouvu a jak ze smlouvy ven
  • Ochrana malých a drobných podnikatelů
  • Co čekat při porušení smlouvy
  • Jak si zajistit nebo pojistit svá práva
  • Na co si dát pozor při obchodování se zahraničními subjekty

Komu je akce určena?

  • Klientům programu JIC PLATINN
  • Všem, kteří chystají nebo podepisují smlouvy

Účast na semináři je zdarma

Lektoři

Lenka NěmcováMgr. Lenka Němcová

Lenka Němcová je advokátkou spolupracující s advokátní kanceláří FORLEX a vedoucí týmu na brněnské pobočce. Ve své praxi se zaměřuje na oblast nemovitostí, obchodních vztahů a smluvní agendy. V poslední době poskytovala komplexní poradenství klientům při tvorbě vzorové smluvní dokumentace či obchodních podmínek.

 

 

 

Lumír SweichMgr. Lumír Swiech

Lumír Swiech je advokátem spolupracujícím s advokátní kanceláří FORLEX. Specializuje se zejména na poskytování poradenství v oborech smluvní a obchodní právo, prodejů společnosti. Za svého působení v oboru poskytoval klientům poradenství také v oblastech realitních obchodů, práva duševního vlastnictví, insolvencí a restrukturalizací.

Chci na akci

Akce JICPro zkušené podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 16. listopadu  2017 16:00 - 18:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz
+420 511 205 328

K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.

Další akce

Úterý 21. listopadu
16:00

Seminář JIC: Koučování jako přístup manažera k práci s lidmi

Koučováním se dnes nazývá kde co – od školení zaměstnanců, přes trénink, k motivaci až po manipulaci. Chcete si ujasnit, na čem je koučování jako přístup založeno a k čemu se hodí? Zveme vás na seminář JIC s Petrem Hložánkem, kde se podrobněji podíváme na koučování jako přístup manažera k práci s lidmi. Zaměříme se na tři klíčové věci: záměr, mistrovství otázek a strukturu a cíl. A na závěr si krátce představíme jednotlivé koučovací přístupy.

Čtvrtek 23. listopadu
10:00

Tip: Moderní nástroje pro studium lidského obličeje

Jak zkombinovat digitální a informační technologie se současnými poznatky z oblasti biologie člověka? Přijďte se seznámit s novými nástroji pro aplikovaný výzkum lidského obličeje užitečného především v oblasti forenzních věd a kriminalistiky, ale také stomatologie, ortodontie, chirurgie a dalších příbuzných oborů.

Pátek 24. listopadu
10:00

JIC 120‘‘ ve Vídni na téma Green Technology

Jak podpořit chytré využití zdrojů a zlepšit energetickou úsporu budov? Setkejte se s výzkumníky a zástupci firem v oblasti stavebnictví a budov a společně diskutujte nad otázkami a řešením zelených technologií. Efektivní speed-dating 120 vteřin ve Vídni podpoří mezinárodní a mezisektorovou spolupráci firem z Rakouska, Slovenska a Česka.