Seminář JIC: Jak na expanzi do Číny

Středa 22. listopadu 2017 15.30–17.00
JIC INMEC
Purkyňova 127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Přemýšlíte o expanzi na asijský trh? Přijďte si poslechnout, jaké jsou aktuální příležitosti pro obchodní spolupráci v Jižní Číně, ve středu 22. listopadu. Čeká vás praktický průvodce s konkrétními příklady realizovaných projektů mezi čínskými a evropskými firmami a zároveň budete moci využít osobní konzultace se zástupci firmy ZhongDe Metal Group.

Čemu se budeme věnovat?

  • Specifika čínského trhu
  • První kroky při zájmu o vstup na čínský trh
  • Jak v Číně nalézt vhodného a spolehlivého partnera z oboru
  • Příklad realizace čínsko-české spolupráce krok za krokem 
  • Konzultace potenciálu konkrétního produktu/technologie na čínském trhu

Komu je seminář určen?

Akce je určena všem, kdo mají zájem o podnikání na čínském trhu. Mezi oblasti zájmu patří především technologie spojené s ochranou životního prostředí a Industry 4.0 (robotizace, automatizace, vývoj, výroba).

Akce bude tlumočena z čínštiny do češtiny.

Lektor

Gao Fei

Gao Fei se více než 5 let věnuje mezinárodnímu byznysu. Spolu se svými kolegy z České kaceláře ZhongDe Metal Group Co., Ltd., Kateřinou Růžičkovou a Mikulášem Nozarem, představí účastníkům akce možnosti uplatnění produktů a technologií na čínském trhu.

Firma ZhongDe Metal Group má v Evropě 10 poboček, v ČR má jako jediná soukromá čínská firma podepsáno memorandum o spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy, v jihočínské provincii Guangdong (Kanton) aktivně spolupracuje s pobočkou CzechTrade. ZhongDe Metal Group funguje jako platforma pro propojování evropských a čínských firem, zároveň stojí za pilotním projektem Metal Eco City, inovativním průmyslovým parkem v jihočínském městě Jieyangu.