Seminář JIC: Firemní strategie jako základ úspěšného byznysu

Kvalitní strategie je o dlouhodobém a kontinuálním růstu obratu. Smysl a význam kvalitní strategie rozvoje firmy si uvědomuje čím dál víc majitelů a ředitelů firem. Bohužel však obvykle až ve chvíli, kdy se přestává dařit a firma se ocitá na rozcestí a neví, kam dál. Na semináři JIC ve středu 25. dubna uslyšíte příklady úspěšných firem z praxe, dozvíte se, jak najít správnou vizi nebo jak postavit vlastní silnou strategii.

„Pokud máte dobrou strategii, která je v souladu s vaším dlouhodobým posláním a firemní kulturou, na vašem obratu to musí být znát. Pokud je však růst pomalý, klesající nebo nedosahuje vašich očekávání, obvykle je problém ve vaší strategii. Jen jasná a silná strategie vám zaručí růst.“

Pavel Křepelka

Proč přijít?

  • Odnesete si nápady a inspiraci pro tvorbu vlastní strategie
  • Uslyšíte příklady úspěšných firem z praxe
  • Dozvíte se, jak postavit strategický plán
  • Naučíte se, jak formulovat vizi, která bude uvěřitelná a realistická
  • Budete moci zkonzultovat konkrétní úskalí, která řešíte ve své firmě

Komu je akce určena?

  • Začínajícím i zkušeným podnikatelům, kteří chtějí zapracovat na své firemní strategii

Lektor

Pavel Křepelka

Pavel je certifikovaným Gazelles International koučem a mentorem manažerů středně velkých společností v rámci České a Slovenské republiky.  Jeho posláním je rozvíjet lídry, pomáhat v růstu společnostem a kultivovat podnikatelské prostředí. Více jak 20 let strávil na TOP manažerských pozicích, kde nasbíral zkušenosti z akvizic firem, jejich restrukturalizací, stěhování společností a řešení krizových situací spojených s růstem firem. V roce 2014 založil vlastní koučovací společnost Krepelka.coach.

 

 

Chci na akci

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kdy :
Středa 25. dubna  2018 15:00 - 17:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Markéta Borovcová
borovcova@jic.cz
+420 511 205 355

K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.

Další akce

Pondělí 14.  května

Tip: Týden inovací 2018

Třetí ročník Týdne inovací ČR se blíží! Každoročně největší celorepublikovou událostí k podpoře inovací se letos se koná od 14. do 20. května 2018 a nabídne návštěvníkům více než 100 doprovodných událostí napříč celou Českou republikou. Na mezinárodní konferenci se poprvé v ČR představí Robotka Sophie, která je nejvyvinutější humanoidní robotkou, první inovační šampionkou OSN a prvním robotem se státním občanstvím.

Úterý 22.  května

Tip: GIS konference Mapy jsou pro každého

Jak na základě prostorových informací, map a dat efektivně a zodpovědně rozhodovat? Jak inovovat, hledat a realizovat šetrná a kvalitní řešení? Nadace Partnerství pořádá již čtvrtý ročník odborné konference na téma geografického informačního systému. Konference Mapy jsou pro každého letos proběhne 22. a 23. května v Hotelu Svratka na Vysočině. Těšit se můžete na témata jako Smart City, chytrá mobilita, aplikační řešení pro územní plánování nebo 3D vizualizace v praxi.

Středa 20. června
16:30

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Připravujeme pro vás 5denní kurz ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat.