Seminář JIC: Firemní strategie jako základ úspěšného byznysu

Středa 25. dubna 2018 15.00–17.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Markéta Filipenská
filipenska@jic.cz

Kvalitní strategie je o dlouhodobém a kontinuálním růstu obratu. Smysl a význam kvalitní strategie rozvoje firmy si uvědomuje čím dál víc majitelů a ředitelů firem. Bohužel však obvykle až ve chvíli, kdy se přestává dařit a firma se ocitá na rozcestí a neví, kam dál. Na semináři JIC ve středu 25. dubna uslyšíte příklady úspěšných firem z praxe, dozvíte se, jak najít správnou vizi nebo jak postavit vlastní silnou strategii.

„Pokud máte dobrou strategii, která je v souladu s vaším dlouhodobým posláním a firemní kulturou, na vašem obratu to musí být znát. Pokud je však růst pomalý, klesající nebo nedosahuje vašich očekávání, obvykle je problém ve vaší strategii. Jen jasná a silná strategie vám zaručí růst.“

Pavel Křepelka

Proč přijít?

  • Odnesete si nápady a inspiraci pro tvorbu vlastní strategie
  • Uslyšíte příklady úspěšných firem z praxe
  • Dozvíte se, jak postavit strategický plán
  • Naučíte se, jak formulovat vizi, která bude uvěřitelná a realistická
  • Budete moci zkonzultovat konkrétní úskalí, která řešíte ve své firmě

Komu je akce určena?

  • Začínajícím i zkušeným podnikatelům, kteří chtějí zapracovat na své firemní strategii

Lektor

Pavel Křepelka

Pavel je certifikovaným Gazelles International koučem a mentorem manažerů středně velkých společností v rámci České a Slovenské republiky.  Jeho posláním je rozvíjet lídry, pomáhat v růstu společnostem a kultivovat podnikatelské prostředí. Více jak 20 let strávil na TOP manažerských pozicích, kde nasbíral zkušenosti z akvizic firem, jejich restrukturalizací, stěhování společností a řešení krizových situací spojených s růstem firem. V roce 2014 založil vlastní koučovací společnost Krepelka.coach.