Seminář JIC: Diagnostika a řešení klíčových problémů ve vaší firmě

Jaké činnosti musí firma zvládnout, aby dobře fungovala? Jak rychle ve firmě najít klíčový problém, který brání rozvoji? A jak zbytečně neutápět peníze ve špatně fungujících procesech? Všechny majitele a ředitele malých a středních firem zveme na seminář JIC ve středu 8. února na JIC INMEC. Jan Rechnovský představí nástroj a metodiku PERFECTIA pro rozvoj firem, řešením špatně fungujících procesů vás provede Petr Novák.

PERFECTIA je česká metodika rozvoje firem menší a střední velikosti. Vychází z toho, že každá firma dokáže dynamicky růst, pokud odstraní své klíčové brzdy rozvoje. Jak je však najít mezi desítkami problémů každé firmy? Jaké jsou mezi nimi vazby? Tyto otázky jsou velmi komplexní. Po letech výzkumu se firmě Perfectia podařilo vytvořit unikátní nástroj Business Play Cards, který je dokáže rozpoznat v řádu desítek minut. Nástroj a metodiku představí Jan Rechnovský, business mentor a jeden z tvůrců metodiky PERFECTIA.

Druhá část semináře je zaměřena na praktické řešení jedné z nejobvyklejších brzd rozvoje. Je jí nastavení efektivně fungujících procesů ve firmě. Ty se často projevují těžkopádným přístupem k informacím, chaosem, duplicitou činností, špatnou kontrolou, přepracovaností a chybnými manažerskými rozhodnutími. To vše znamená zbytečně vysoké náklady a v důsledku horší schopnost konkurovat na trhu. Řešením vás provede Petr Novák, ředitel společnosti Business Systems, a.s.

Co se na semináři dozvíte?

  • Jaké činnosti musí firma zvládnout, aby dobře fungovala
  • Jak rychle ve firmě najít klíčový problém, který brání rozvoji
  • Typický problém českých firem – špatně fungující procesy; jak v nich zbytečně neutápět peníze?

Komu je seminář určen?

Jednatelům a ředitelům menších a středních firem

Účast na semináři ze zdarma. Registrovat se můžete zde.

Přednášející

Jan Rechnovský

Jan Rechnovský je business mentor a pracuje s jednateli menších a středních firem na řešení problémů v jejich firmách a rozvojových projektech. Působil jako manažer v převážně zahraničních firmách a je jedním z tvůrců metodiky PERFECTIA

Petr Novák

Petr Novák řídí projekty v oblasti ERP již 25 let. Vede vlastní společnost Business Systems, a.s, která vyvíjí zakázková řešení v oblasti informačních technologií.

Zaregistrovat se

Akce JICPro zkušené podnikatele

Kdy :
Středa 8. února  2017 16:00 - 19:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz
+420 511 205 328

Zaregistrovat se

Další akce

Čtvrtek 9. února
16:30

JIC ENTER: Value Proposition Canvas, aneb jak na produkty, které zákazníci chtějí

Nejčastějším důvodem selhání startupů je to, že pracují na produktu, který nikdo nechce. A pokud svému zákazníkovi nedokážete vysvětlit, jakou hodnotu váš produkt přináší, nemůžete se divit, že vám za něj nedá ani korunu. Přijďte ve čtvrtek 9. února na seminář JIC ENTER, kde se seznámíte s nástrojem Value Proposition Canvas a naučíte se pracovat na věcech, které zákazníci nebudou moci odmítnout.

Středa 15. února
17:00

Seminář JIC: Kultura a produktivita firem ve 21. století

Jak efektivně uřídit růst a zároveň udržet v organizaci kreativního ducha? Jak lépe prezentovat informace o firmě nejen směrem ven k zákazníkům a partnerům, ale také dovnitř k zaměstnancům? A proč a jak pracovat s firemními daty? Na všechny tyto otázky odpoví ve středu 15. února seminář JIC, který představí principy z oblasti vykonávání strategie, kolaborativního procesního řízení a řízení výkonnosti podniku včetně ukázky softwarového nástroje.

Středa 22. února
09:00

Seminář JIC: Dynamika bohatství

„Firma je odrazem svého majitele," říká Martin Dokoupil, Entrepreneur in Residence programu JIC MASTER. A má pravdu. Jak vytvořit hvězdný firemní tým? Jak založit firemní strategii na vlastní osobnosti? Přijďte na opakovaný seminář JIC s Jánem Polákem a seznamte se s metodikou Dynamiky bohatství.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.