Diagnostika a řešení klíčových problémů ve vaší firmě

Středa 8. února 2017 16.00–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Jaké činnosti musí firma zvládnout, aby dobře fungovala? Jak rychle ve firmě najít klíčový problém, který brání rozvoji? A jak zbytečně neutápět peníze ve špatně fungujících procesech? Všechny majitele a ředitele malých a středních firem zveme na seminář ve středu 8. února na JIC INMEC. Jan Rechnovský představí nástroj a metodiku PERFECTIA pro rozvoj firem, řešením špatně fungujících procesů vás provede Petr Novák.

PERFECTIA je česká metodika rozvoje firem menší a střední velikosti. Vychází z toho, že každá firma dokáže dynamicky růst, pokud odstraní své klíčové brzdy rozvoje. Jak je však najít mezi desítkami problémů každé firmy? Jaké jsou mezi nimi vazby? Tyto otázky jsou velmi komplexní. Po letech výzkumu se firmě Perfectia podařilo vytvořit unikátní nástroj Business Play Cards, který je dokáže rozpoznat v řádu desítek minut. Nástroj a metodiku představí Jan Rechnovský, business mentor a jeden z tvůrců metodiky PERFECTIA.

Druhá část semináře je zaměřena na praktické řešení jedné z nejobvyklejších brzd rozvoje. Je jí nastavení efektivně fungujících procesů ve firmě. Ty se často projevují těžkopádným přístupem k informacím, chaosem, duplicitou činností, špatnou kontrolou, přepracovaností a chybnými manažerskými rozhodnutími. To vše znamená zbytečně vysoké náklady a v důsledku horší schopnost konkurovat na trhu. Řešením vás provede Petr Novák, ředitel společnosti Business Systems, a.s.

Co se na semináři dozvíte?

  • Jaké činnosti musí firma zvládnout, aby dobře fungovala
  • Jak rychle ve firmě najít klíčový problém, který brání rozvoji
  • Typický problém českých firem – špatně fungující procesy; jak v nich zbytečně neutápět peníze?

Komu je seminář určen?

Jednatelům a ředitelům menších a středních firem

Účast na semináři ze zdarma. Registrovat se můžete zde.

Přednášející

Jan RechnovskýJan Rechnovský

Jan Rechnovský je business mentor a pracuje s jednateli menších a středních firem na řešení problémů v jejich firmách a rozvojových projektech. Působil jako manažer v převážně zahraničních firmách a je jedním z tvůrců metodiky PERFECTIA

 

Petr NovákPetr Novák

Petr Novák řídí projekty v oblasti ERP již 25 let. Vede vlastní společnost Business Systems, a.s, která vyvíjí zakázková řešení v oblasti informačních technologií.