Sdílení zkušeností: Jak vysvětlit zákazníkům výhody agilního vývoje a jak nastavit spolupráci?

Čtvrtek 6. srpna 2020 v 17.00
Smetanova 19, Morosystems,

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Vývoj software na zakázku má svá zásadní specifika a najdete v něm několik důležitých rozdílů oproti situaci, kdy budete software vyvíjet takzvaně in-house. Své o tom ví i kolegové z Morosystems, kteří pracují na tom, aby model spolupráce s jejich klienty vedl k dlouhodobému partnerskému vztahu. Jak nastavit spolupráci už v úvodu tak, aby přinesla kýžený výsledek a nikoliv zklamání a rozčarování? Jak s klientem domluvit model spolupráce, aby za své peníze získal maximální hodnotu? Jaké postupy agilního řízení se osvědčily Morosystems v praxi a co je důležité pro to, aby klient získal za své peníze maximální hodnotu? Tomu všemu bude věnováno další Sdílení zkušeností právě v sídle Morosystems. Tentokrát ho výjimečně otevíráme i pro firmy, které nejsou součástí podnikatelské komunity JIC+, aby měly možnost poznat, co vše jim naše komunita může přinést. 

Jakých témat se můžeme dotknout?

  • Jaké argumenty pro agilní přístup se vám u klienta osvědčily?
  • Jak implementovat agilitu s ohledem na specifika dodavatelského prostředí?
  • Jak nastavovat očekávání a pracovat s cenou cenu při komunikace se zákazníkem?
  • Tipy & triky, co se Morosystems osvědčilo.

Témata budou přizpůsobena zájmu účastníků. V úvodu setkání se společně domluvíme, na jaké konkrétní oblasti se zaměříme.

Co byste měli vědět?

  • Sdílení je určeno pro ty, kteří mají s agilitou v dodavatelském prostředí zkušenosti a aktivně s ní pracují, případně by na ni rádi přešli, ale neví, za jaký konec problematiku uchopit.
  • Můžete se zúčastnit i pokud máte interního zákazníka.
  • Setkáním vás bude provázet Radek Petr, Head of Delivery v Morosystems.

A jak bude Sdílení zkušeností probíhat?

Konkrétní témata a formát se bude přizpůsobovat aktuálnímu složení a potřebám účastníků. Jedná se o facilitovanou diskuzi, není to tedy přednáška nebo seminář a její přínos bude záležet hlavně na vašich dotazech a ochotě sdílet svoje zkušenosti.