Přednáška k programu IMPACT Connected Car

Úterý 25. září 2018 10.00–12.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Ostatní akcePro začínající podnikatele

Zeptejte se  Autoklastru. Neumí zázraky, ale může vám pomoci uspět v programu Connected Car, který otevírá dveře do evropského automobilového průmyslu malým a středním podnikům z nejen Česka. Druhá a poslední výzva tohoto programu je otevřená do 18. října 2018.

O programu

Program Connected Car má připraveno pro firmy v rámci programu Evropské komise HORIZON 2020 až 2,1 milionu eur, mentoring a koučing uznávaných mentorů v oboru, včetně předních odborníků z Googlu, společnosti Volkswagen, skupiny PSA a dalších.

Vybrané společnosti se budou moci účastnit prestižních mezinárodních akcí 4YFN a Mobile World Capital v Barceloně. Získají také podporu a poradenství průmyslových lídrů, jako jsou International Federation of Automobiles, Ferrovial Servicios a PSA Peugeot Citröen a spolupráci automobilových klastrů ve Španělsku, Francii, Dánsku, Polsku a České republice. Za Českou republiku je členem konsorcia Moravskoslezský automobilový klastr.

Kdo se může přihlásit?

Přihlásit se mohou malé a střední společnosti v Evropské unii se zaměřením na mobilitu a automobilový sektor, které prokážou schopnost svůj projekt skutečně uvést na trh a dodávat v slíbené kvalitě. Porota posuzuje nejen inovativnost produktu, ale také zázemí společnosti a kvalitu týmu.

Více se dozvíte na informativní přednášce 25. září na JIC