#student: Prázdninová škola podnikání na Vysočině

Neděle 11. července 2021 9.00–Pátek 16. července 2021 20.00
Drahonín 33,
Drahonín

Akce JICPro studenty

Kontaktní
osoba

Kristina Unčovská
uncovska@jic.cz

Přemýšlíš, co s prázdninami, a nechceš celé léto strávit u počítače nebo jen proležet u vody? Co třeba naučit se pracovat s nápadem, vyzkoušet si začátky podnikání a zjistit, co v Tobě vlastně je? Vyzkoušej Prázdninovou školu podnikání na Šafránkově mlýně na Vysočině! Nečeká tě žádné sezení v lavicích ani nudný výklad. Těšit se můžeš na šestidenní intenzivní program plný práce s nápadem, výzev, setkávání s vrstevníky i inspirativními lidmi, zážitků a osobního rozvoje. Zjistíš, jestli právě podnikání není pro tebe ten správný způsob, jak zlepšit svět kolem sebe. Tak co, jdeš do toho?

Proč se přihlásit

  • vyzkoušíš si první kroky v podnikání 
  • vyzkoušíš si práci v týmu a ve startupu
  • dozvíš se od zkušených podnikatelů, jaké byly jejich začátky
  • poznáš lépe sám sebe a své silné stránky a talenty
  • potkáš se s partou dalších podobně smýšlejících mladých lidí
  • zažiješ intenzivní týden plný nových podnětů, motivace a inspirace
  • odneseš si nové zkušenosti, metody a znalosti, které se ti budou v budoucnu hodit

Kdo se může přihlásit? 

Prázdninová škola je určena studentům jihomoravských středních a vysokých škol od 16 do 22 let.

Máme omezený počet míst, budeme tedy vybírat na základě přihlášky, kterou budeš muset po registraci na akci vyplnit. Bližší informace ti dojdou e-mailem.

Kolik to stojí?

Cena za šestidenní kurz je 3000 Kč a kromě skvělých zážitků máš v ceně dopravu z Brna na penzion a zpět, ubytování, občerstvení po celý den a studijní materiály.

Do kdy se přihlásit?

Poslední možnost přihlášení je 27. června 2021

Kde to proběhne?

Celý program bude probíhat v areálu Šafránkova Mlýna na Vysočině. Pracovat budeme každý den od 9 do 20 hodin, samozřejmě s přestávkami na jídlo a procházky. Nemusíš se bát, nebudeme jen sedět zavření, ale bude i dost času pro pobyt venku na sluníčku.

Lektoři

Prázdninovou školu podnikání připravují zkušení lektoři a konzultanti z JICu. Těšit se můžeš například na Hanku Šudákovou, Verču Rejškovou a Míšu Sagitariovou.

 

Akce je součástí projektu iKAP. Projekt Implementace KAP JMK II s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017177. Žadatelem je Jihomoravský kraj. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.