Online | #podnikám: Populární metoda OKR (objectives and key results)

Čtvrtek 27. ledna 2022 15.00–17.00
MS Teams,
Česká republika

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Jana Švecová
svecova@jic.cz

Vedete tým a jste přetíženi operativou? Chcete více zapojit své kolegy, aby lépe plnili své cíle? Workshop je určen pro všechny, kteří chtějí ve své firmě dosáhnout stanovených cílů efektivně a týmově. 

Co se naučíte?

Workshop pro manažery, které trápí neplnění cílů, přetížení operativou či nízké zapojení svých kolegů. Naučíte se jednoduchý systém pro nastavení a průběžné vyhodnocování priorit, který umožní lépe komunikovat cíle napříč firmou, zapojí lidi zdola a zlepší soustředění týmů na to podstatné. Objectives and Key Results je metodika populární v technologických firmách a startupech.

Náš host

Ondřej Suchý

Více než 15 let zkušeností z podnikání a managementu.

Vybudoval IT společnost Enlogit, specializovanou na služby v oblasti open-source systémů, v roli člena správní rady firmy SALTEK inicioval dlouhodobý rozvoj lidí. Je instruktorem neziskové Prázdninové školy Lipnice, pořádající kurzy rozvíjející odolnost, odvahu a odpovědnost.

Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT, má koučovací výcvik, je účastníkem pětiletého psychoterapeutického výcviku.

Jak se přihlásit?

Na akci se zaregistrujete jako vždycky. Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.