Akce #podnikám
září 2021

Řídit firmu chce spoustu odvahy. Když se k tomu přidají dobré kontakty, umění naslouchat zkušeným profesionálům z branže a znalosti podnikatelského řemesla, bude cesta k úspěchu mnohem jednodušší. A právě proto každý měsíc vybíráme jedno majitelské téma, kterému se věnujeme na akcích seriálu #podnikám.

Úterý 21. září v 14.00–14.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Prototypuj & ověřuj

Stojíte na počátku procesu tvorby prototypu, ale potýkáte se s nedostatkem finančních zdrojů? Přihlaste se do programu Prototypuj & ověřuj, kde můžete získat podporu až 800 tisíc korun!

Na webináři s manažerkou programu Zuzanou Hadašovou se detailně seznámíte s jeho podmínkami a jak vám JIC může pomoci s přípravou přihlášky.

Akce JICPro začínající podnikatele
Čtvrtek 23. září – Pátek 24. září v 12.00 Zjistit více

Tip: Business2Science

V září 2021 proběhne první ročník konference Business2Science (B2S), jejíž cílem je přispět k efektivní spolupráci mezi světy podnikání a akademického výzkumu.

Konference bude bohatá na vystoupení významných řečníků z obou sfér, nebudou chybět panelové diskuse, případové studie, networkingové prostory spojené s meetpoints a stánky, ve kterých mohou firmy a výzkumné týmy představit nejnovější výsledky své práce.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele