webinář #podnikám: Udržitelnost jako příležitost pro byznys po koronaviru

Středa 10. června 2020 16.00–18.00

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Svět se hnul. Na svědomí to má koronavirová krize, která zároveň s tím pohnula i světem podnikání. Jeho principy teď vidíme v úplně novém světle. Rozhýbala se spolupráce mezi soukromým, veřejným a neziskovým sektorem, světlo světa spatřují nové služby a produkty, firmy mění svoje byznysplány. A my začínáme přemýšlet o tom, co je pro zákazníky skutečně důležité nejen právě teď, ale i dlouhodobě. Jak tedy dělat byznys, ve kterém je na prvním místě nejen profit, ale i lidé a příroda, tedy udržitelně? Tomu se věnujeme i u nás na JICu a v rámci našich služeb s klienty téma udržitelnosti rozhodně nevynecháváme. I proto jsme si pozvali designéra a zakladatele studia Pábení.cz Romana Hřebeckého, aby nám o tom pověděl víc. 

Tři základní podoby udržitelného podnikání

 • profit – jak podnikat, aby moje firma dobře prosperovala

 • lidé – jak podnikat, abych využil potenciál, který mají lidé v mojí firmě a kolem ní, a abych jim nabízel opravdu užitečné produkty a služby

 • příroda – jak podnikat, abych zdroje, které nám dává planeta, nedrancoval, ale obnovoval

Co se dozvíte?

 • proč má smysl se na udržitelnost dívat jako na příležitost
 • jak svůj byznysplán obohatit o aspekty udržitelnosti
 • jak rychle navrhnout a zavést změny ve vaší organizaci
 • jak rychle spolu se zákazníky ověřovat, jestli jdete správnou cestou
 • jaké jsou aktuální prognózy, případové studie a praktické tipy pro návrh nových služeb a produktů postavených na principech cirkulární ekonomiky

Komu je akce určena?

 • podnikatelům a majitelům firem, které zajímají nové výzvy
 • manažerům, kteří hledají cestuudržitelnému byznysu
 • lidem se zájmem o příležitosti, které přináší cirkulární ekonomika

Jak se přihlásit?

Na akci se zaregistrujete jako vždycky. Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Roman Hřebecký

Roman je designér a zakladatel studia Pábení.cz. Věří v dlouhodobě udržitelné podnikání a rozhodování na základě dat, ne domněnek. Pracuje pro komerční, veřejné i neziskové organizace a pomáhá jim změnit se. K lidskosti, zodpovědnosti za své chování a za okolí, na které působí. Roman vystudoval mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě a skrze práci redaktora, copywritera a obsahového stratéga se propracoval až k oboru change managementu a regenerativního designu, kterému se aktuálně věnuje.