#podnikám: Pravdy a mýty o zelené energii

Středa 23. října 2019 16.00–17.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Boj za klima a spotřeba energií spolu přímo souvisí. Vždyť téměř 60 procent skleníkových plynů v Česku pochází právě z energetiky. Jak to ale doopravdy je se zelenou energií? A jak si z nabídky dodavatelů vybrat toho, který má nejmenší vliv na přírodu a planetu?

Odstíny zelené energie nás ve středu 23. října provede Stanislav Chvála, generální ředitel společnosti Nano Energies, která dodává elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů do firem a domácností po celé České republice.

O čem budeme mluvit?

  • O mýtech zelené elektřiny – kde dostaneme skutečně ekologickou elektřinu?
  • O způsobech, jak se opravdu chovat energeticky udržitelně
  • O technologiích a inovacích, které nám otevírají cestu k čistější energii
  • O trendech v čisté energetice napříč Evropou
  • O nástrojích, které mohou firmy využít, aby spotřebovávaly opravdu zelenou energii a podporovaly tím čistou budoucnost

Po přednášce bude následovat neformální networking, kde se můžete řečníka zeptat na další otázky, které by vás k tématu zajímaly.

Komu je akce určena?

  • Majitelům firem, kteří chtějí snížit ekologický dopad svého podnikání
  • Všem, které zajímá téma zelené energie a čisté budoucnosti

Účast na akci je zdarma. Nezapomeňte se zaregistrovat.

Host

Stanislav Chvála 

Stanislav Chvála je generálním ředitelem společnosti Nano Energies, největšího českého dodavatele elektřiny pocházející výhradně z obnovitelných zdrojů. Stanislav Chvála se aktivně angažuje v šíření osvěty o původu elektřiny z obnovitelných zdrojů a pomáhá startupům v energetice testovat nápady a obchodní strategie v nově vzniklých Nano Labs.

Do Nano Energies přišel po pětiletém působení ve skupině ČEZ. Zkušenosti sbíral také ve Velké Británii, kde působil v bankovním sektoru a energetickém poradenství.