webinář #podnikám: Jak na úspěšný marketing v době krize?

Úterý 23. února 2021 16.00–17.30

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Na webinář se již nelze přihlásit.

Jak reaguje marketing na náhlou změnu trhu, chování zákazníků i jejich potřeb? Výjimečná doba si žádá výjimečné postupy. A marketing není výjimkou. Podívejte se s námi na nové marketingové a byznysové trendy. Ty původní totiž dnes už možná fungovat nebudou, a proto je čas prozkoumat, jaké postupy naopak mají budoucnost a mohly by vaší firmě pomoci. Na další z akcí série #podnikám pro zavedené firmy o nich bude mluvit zkušený konzultant a interim manažer Radek Škornička.

O čem se bude mluvit?

  • Jaké jsou hlavní změny zákaznického chování?
  • Praktické ukázky fungujících marketingových kampaní z doby krize
  • Příklady úspěšného marketingu v praxi
  • Jak interně řídit marketing, aby byl flexibilní?

Pro koho je akce ideální?

  • pro majitele začínajících i zavedených firem
  • pro manažery firem
  • pro marketingové specialisty

Náš host

Radek Škornička

Radek je marketingový konzultant a interim manager, který pomáhá firmám vytvářet a realizovat úspěšné marketingové strategie. Má přes 20 let zkušeností s marketingem pro přední české i nadnárodních společnosti z oblasti rychloobrátkového zboží, retailu, B2B i financí. Řídil několik rebrandingů významných značek. Nyní jako konzultant pomáhá hlavně středně velkým českým firmám růst

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.