Open Day JIC

Úterý 26. května 2015 v 14.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba


Jste zvědaví, co se v JIC za 5 měsíců změnilo? Chcete se seznámit s našimi novými firmami, startupy a experty? Přijďte se podívat na Open Day JIC, diskutujte, bavte se a poznejte zajímavé lidi z oboru.

Čeká vás nabitý program

Řekněte si o 2,5 milionu eur pro svůj byznys na semináři o evropském dotačním programu SME Instrument. Podporu dosud získaly jen 2 firmy z celé České republiky a obě díky specialistům z JIC.

6x ano a 3x ne v B2B marketingu. Přednáška o B2B marketingu nejen pro marketingové manažery, kterou povedou Petr Palas a Petr Passinger z Kentico Software. Firma se opírá o širokou partnerskou síť čítající 1 000 digitálních agentur v 80 zemích světa.

Díky, tati. Panelová diskuze o nástupnictví ve firmách s úspěšnými podnikateli, mezi kterými bude i Jaroslav Klíma z firmy Tescan.

Neformální networking s ochutnávkou grilovaných dobrot z kavárny Le Capital. Poznejte na 150 účastníků z řad inovativních firem i byznys expertů. Zaměstnanci JIC vás rádi propojí, s kým potřebujete. Na akci také vylosujeme 40 firem, mezi které rozdáme 4 miliony korun v rámci JIC VOUCHER.

Detailní program najdete na webu Open Day JIC, kde se také můžete registrovat na všechny semináře a panelovou diskuzi. Akce je zdarma. Nashledanou na JIC!