webinář #podnikám: Nástrahy v životě mladých lídrů

Středa 24. června 2020 v 16.00

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Musilová
musilova@jic.cz

Máte ambici stát se skutečným lídrem? Chcete mít respekt i důvěru lidí, které máte vést? Pak byste měli být připraveni na zkoušky, které vám život chystá. A můžete vzít jed na to, že se jim jen tak nevyhnete. Někdo v kritických situacích obstojí tak nějak samozřejmě. Těm ostatním ale přijde vhod malá škola právě těch nejčastějších pastí, které na ně mohou v jejich životě lídra čekat. Jak poznat varovné signály? Proč se problémy zabývat do hloubky? A jak se vyhnout mikromanagementu? I o tom bude mluvit Miroslav Focht, zkušený vrcholový manažer, který dvacet let působil v jedné z předních světových strojírenských firem IMI.

Co se dozvíte?

  • přehled nejčastějších pastí, do kterých padají nezkušení leadeři
  • konkrétní příklady z praxe
  • poznáte psychologické a kompetenční problémy, které na vás mohou čekat
  • zjistíte, že se problémy nevyhýbají nikomu, jde o to jim porozumět a naučit se je řešit

Komu je akce určena?

  • nezkušené a potenciální leadery
  • experty s ambicí vést
  • projektové manažery
  • HR

Náš host 

Miroslav Focht

Miroslav Focht má za sebou desítky let práce ve vrcholovém managementu několika společností. Po absolvování European Business School působil v devadesátých letech v americké firmě Integrated Control Systems, odkud na začátku nového tisíciletí přešel do IMI – jedné z předních strojírenských firem. Tady se vypracoval až do pozice prezidenta divize pro Evropu, Střední východ a Afriku a zároveň se stal členem globálního představenstva. O své nové roli konzultanta říká: „Všechny ty zkušenosti, znalosti, lekce z úspěchů i selhání a poznání, ke kterému jsem se dopracoval, bych chtěl předat těm, kteří po té cestě stále jdou. A maličko přispět k tomu, aby příští generace leaderů byla lepší než my.“

Jak se přihlásit?

Na akci se zaregistrujete jako vždycky. Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.