Mobile Internet Forum 2016: Co se děje v mobilním světě?

Mobilních zařízení je na světě víc než lidí. Pořád myslíte, že se vašeho byznysu netýkají? Nenechte si ujít Mobile Internet Forum 2016, konferenci o novinkách a trendech v mobilním světě. Letošní 9. ročník proběhne ve čtvrtek 3. listopadu v Praze. Všechny zájemce o mobilní komunikaci čekají technologické novinky a případové studie o mobilním marketingu, aplikacích a chování zákazníků na mobilních platformách.

Co vás čeká?

  • 25 přednášejících
  • 180 účastníků
  • technologické novinky
  • případové studie o mobilním marketingu, aplikacích a chování mobilních uživatelů

Komu je konference určena?

  • Profesionálním zájemcům o mobilní komunikaci

Více podrobností o konferenci naleznete na www.tuesday.cz.

Zjistit více


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 3. listopadu  2016

Místo konání :
Konferenční centrum City,
Praha

Zjistit více

Další akce

Pondělí 7. listopadu
16:00

Přednáška JIC: Microsoft Azure IoT od senzoru po vizualizaci

Všechny zájemce a nadšence do Internetu věcí zveme 7. listopadu na přednášku JIC s názvem „Microsoft Azure IoT od senzoru po vizualizaci“. Dozvíte se, jak se dá Microsoft Azure IoT využít nebo jak vytvořit řešení od sběru dat po jejich vizualizaci.

Čtvrtek 10. listopadu
17:00

JIC ENTER: Jak na základy financování

Chcete získat přehled v možnostech financování vaší firmy? Jaká jsou rizika financování? A co snižuje nebo zvyšuje šanci, že vaši žádost banka příjme? Na všechny otázky spojené se základy financování odpoví další seminář JIC ENTER. Těšit se na vás budeme 10. listopadu od 17 hodin na JIC INMEC.

Pondělí 14. listopadu

Tip: Týden podnikání pro velké firmy i startupy

Konference a diskuze o podnikání, workshopy pod vedením zkušených byznysmenů i inovativních startuperů nebo odborné veletrhy. To je Týden podnikání, největší událost roku pro firmy a zájemce o podnikání. Letošní 4. ročník proběhne od 14. do 20. listopadu a těšit se můžete na desítky událostí v Praze a po celé České republice. Zváni jsou všichni začínající i zkušení podnikatelé, ale i ti, kteří o rozjezdu vlastního byznysu teprve přemýšlejí.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.