#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Úterý 20. října 2020 14.00–17.00
Purkyňova 649/127,
Brno,
Česká republika

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Barbora Peřková
perkova@jic.cz

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Jak to probíhá?

Nejprve nám prostřednictvím jendoduché přihlášky popíšete svůj nápad. Pokud se vejde do finálového výběru, nabídneme vám ještě před samotnou akcí trénink prezentačních dovedností. Nacvičíte si svůj elevator pitch, kterým pak svůj produkt představíte zkušeným podnikatelům nebo specialistům na obchodní i marketingové strategie. Od nich získáte neocenitelnou zpětnou vazbu, odhalíte silné a slabé stránky svého záměru a zjistíte, na co se zaměřit. Po skončení se můžete těšit i na neformální networking s našimi experty i dalšími lidmi s podnikatelskými nápady. 

Pro koho je akce vhodná?

  • pro začínající podnikatele, kteří ocení upřímnou zpětnou vazbu i praktické rady od lidí z praxe
  • pro lidi, kteří co chtějí dělat, pro koho to chtějí dělat a mají připravený business model
  • pro absolventy akce #chcipodnikat, kteří mají konkrétní podnikatelský nápad
  • pro ty, kteří mají inovativní nápad a ideálně škálovatelné řešení

Co vám akce dá?

  • uslyšíte relevantní názor expertů z oboru
  • podíváte se na svůj projekt z nadhledu
  • vyzkoušíte si, jak svůj produkt odprezentovat zajímavým lidem

Jak se přihlásit?

Na akci se zaregistrujete jako vždycky. Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Poté budete přesměrováni na vyplnění přihlášky.

Jak poznáte, že jsme projekt vybrali?

Přihlásit svůj projekt můžete až do 13. října 2020 (prodloužený termín). V následujících dnech všem zájemcům dojde e-mail s dalšími instrukcemi.

Kdo bude sedět v porotě?

Jakub Bůšek

Od roku 2017 působí Jakub na JIC jako startup konzultant. Pomáhá firmám růst a řešit témata, která jsou pro ně aktuální. Vedle konzultování má i vlastní podnikatelskou zkušenost. V 2018 založil úspěšný startup Lemory.cz

Michal Hrabí

Vystudoval informatiku na Masarykově univerzitě v Brně. Od roku 2016 je na pozici CEO ve Phonexii poté, co strávil mnoho let jako podnikatel a obchodní poradce. Přes 5 let pracoval Michal na JIC, kde měl na starost podporu startupů a začínajících podnikatelů a zasloužil se o založení akceleračního programu StarCube.

Jan Najvárek

Jan v roce 1998 založil firmu Artin, ve které dnes působí jako CEO. Je průkopníkem umělé inteligence u nás. Jakožto věrný nadšenec robotiky v roce 2017 založil další projekt Roboauto. Mimo jiné začal investovat do nadějných mladých firem a nedávno se připojil do investorské asociace Garage Angels

Milan Šimek

Milan vystudoval Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií na VUT v Brně. Už tehdy ho zajímal internet věcí a netrvalo dlouho a s kolegou založili firmu Sewio, kde od samého začátku působí jako CEO.