#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Úterý 22. června 2021 14.00–17.00

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Zuzana Uhlárová
uhlarova@jic.cz

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Jak to probíhá?

Nejprve nám prostřednictvím jendoduché přihlášky popíšete svůj nápad. Pokud se vejde do finálového výběru, nabídneme vám ještě před samotnou akcí hodinovou konzultaci, díky které budete mít možnost představit nám cvičně svůj projekt, nacvičit si elevator pitch a dostanete od nás krátkou zpětnou vazbu. V den D pak svůj produkt představíte zkušeným podnikatelům nebo specialistům na obchodní i marketingové strategie. Od nich získáte neocenitelnou zpětnou vazbu, odhalíte silné a slabé stránky svého záměru a zjistíte, na co se zaměřit. Po skončení se můžete těšit i na neformální networking s našimi experty i dalšími lidmi s podnikatelskými nápady. 

Pro koho je akce vhodná?

  • pro začínající podnikatele, kteří ocení upřímnou zpětnou vazbu i praktické rady od lidí z praxe
  • pro lidi, kteří ví, co chtějí dělat, pro koho to chtějí dělat a mají odpovědi na základní podnikatelské otázky (cílová skupina, trh, business model)
  • pro absolventy akce #chcipodnikat, kteří mají konkrétní podnikatelský nápad
  • pro ty, kteří mají inovativní nápad a ideálně škálovatelné řešení

Co vám akce dá?

  • uslyšíte relevantní názor expertů z oboru
  • podíváte se na svůj projekt z nadhledu
  • vyzkoušíte si, jak svůj produkt odprezentovat zajímavým lidem
  • na základě podnětů od poroty budete lépe vědět, na co se zaměřit

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Poté vyplníte přihlášku a odešlete.

Jak poznáte, že jsme projekt vybrali?

Možnost posílat přihlášky máte do 19. června 2021. Ovšem platí, že čím dříve se přihlásíte, tím dříve se k přihlášce dostaneme a vyhodnotíme ji.

Co když se akce nebude moct konat kvůli vládním nařízením?

Žádný strach. Pevně věříme, že v červnu se budeme moct potkat osobně. Pokud ne, akce se uskuteční v online prostředí. Už to máme vyzkoušené a funguje to stejně dobře jako osobní setkání! 

Kdo bude sedět v porotě?

Seznam porotců budeme postupně aktualizovat. Můžete se ale těšit na zkušené podnikatele, majitele firem a business konzultanty. 


K registraci na akci potřebujete účet

S účtem JIC je přihlašování na akce rychlejší.

Přihlaste se ke svému účtu

Ještě nemáte účet? Založte si ho.