Inovační koktejl: LEAN metoda pro startupy

Sobota 15. listopadu 2014
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba


Rodí se vám v hlavě (další) podnikatelský záměr? Potřebujete svůj nápad utřepat a získat na něj zpětnou vazbu? Chcete projekt realizovat, ale nevíte, jak na to?

Přihlaste se na workshop s Honzou Veselým, na kterém se naučíte pracovat s nástrojem LEAN canvas, získáte feedback od zkušených mentorů a seznámíte se s dalšími začínajícími podnikateli.

Byznys plán na jednu A4? Jde to!

Plánování je pro podnikání extrémně důležité. To ale neznamená, že se musíte trápit s rozsáhlým byznys plánem. V začátcích, kdy se váš nápad teprve utváří, vám postačí jednoduchý popis projektu. Přesně takový vytvoříte pomocí nástroje LEAN canvas – a navíc odhalíte nejsilnější i nejslabší stránky vašeho nápadu. Co dalšího si můžete s workhopu odnést?

  • Procvičíte se v prezentování
  • Zjistíte, co si o vašem nápadu myslí zkušení podnikatelé
  • Získáte nové kontakty a možná i nové členy týmu
  • Ujasníte si, co dělat dál

Po skončení workshopu vás navíc čeká zábavný „minutový“ networking vedený protřelým networkerem Petrem Krejčím.

Zkroťte LEAN canvas s Honzou Veselým

LEAN canvas vám představí Honza Veselý, který se dlouhodobě věnuje inovacím ve vzdělávání. V roce 2012 odstartoval EduFórum a Startup Camp na konferenci WebExpo. V současné době působí v půlročním programu Laboratoř Nadace Vodafone.

S vyplněním LEAN canvasu budou účastníkům pomáhat mentoři František Churý - zakladatel Dictionary9.com, Vláďa Šandera, který aktuálně působí ve startupu Smartsupp, Jaroslav Trojan z Credo Ventures a Jan Všianský z 42Angels.

Workshop je zdarma – zúčastní se ho 30 vybraných zájemců.

Registrace byla ukončena.