LEAN metoda. Zkoušejte, měřte, vylepšujte!

9 z 10 startupů neuspěje. Hlavně proto, že přeskočí základní průzkum trhu a vrhne se na složitý vývoj projektu. Po měsících usilovné práce a spoustě utracených peněz většinou zjistí, že se jejich vyšperkovaný produkt ani k dokonalosti dovedená služba vůbec neprodává. Jenže to už je na nápravu pozdě.

Jak postupovat, aby se to samé nestalo právě vám? Přijďte na seminář o LEAN metodice. Naučíte se, co je „štíhlý“ vývoj, jak plánovat ve 3 krocích a investovat čas i finance jen do toho, co má opravdu cenu.

Co všechno se na semináři dozvíte?

  • Jak jednoduše provést základní průzkum trhu
  • Co je MVP („minimum viable product“)
  • Co je „build – measure – learn“ cyklus
  • Jak používat nástroj LEAN canvas
  • Jak používat nástroj Validation board

Nebudou chybět praktické ukázky na modelových případech. Seminář je určený pro začínající podnikatele s nápadem.

Kdo seminář povede?

LEAN metodikou vás provede Honza Veselý, který se dlouhodobě věnuje inovacím ve vzdělávání. V roce 2012 odstartoval EduFórum a Startup Camp na konferenci WebExpo. V současné době působí v půlročním programu Laboratoř Nadace Vodafone.

Kapacita semináře je omezená.

Detail akce 100

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 29.  ledna  2015 16:00 - 19:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Hana Šudáková
sudakova@jic.cz
+420 511 205 316

Detail akce 100

Další akce

Sobota 31.  ledna
09:30

Tip na akci: IT seminář „TVOŘÍM WEB“ pouze pro dámy

Chcete si naprogramovat jednoduchou webovou stránku od A do Z? Přihlaste se na jednodenní workshop „TVOŘÍM WEB“, na kterém se naučíte základy HTML i CSS. Pozor! Seminář, který pořádá sdružení Czechitas, je určený pouze pro dámy. JIC je partnerem akce.

Pondělí 2. února

Deadline: Brokerage při veletrhu The Mobile World Congress

Mobilní operátoři, online reklamní agentury, vývojáři aplikací a analytici „big data“ se už po desáté setkají na největší evropské konferenci o mobilních technologiích The Mobile World Congress. Seznámit se s nimi můžete na paralelní B2B networkingové akci.

Čtvrtek 5. února

Švýcarsko-Skandinávský Bio-Business seminář

Hledáte nové zahraniční partnerství? Chcete navazovat kontakty se špičkou ve svém oboru? Zúčastněte se networkingové akce se zaměřením na biotechnologie ve švýcarském Curychu.