Konference: Jak vést lidi k vyšší produktivitě v rovnováze

Dnešní doba je na jedné straně plná mimořádných příležitostí, na straně druhé velmi náročná. Na zaměstnance, manažery ale i majitele firem jsou kladeny obrovské nároky. A ti si s tím neumí často poradit. Jak přemýšlet a nalézt pevné body, abychom a dokázali vést sebe i své zaměstnance? Na tyto otázky přinese odpovědi 11. a 12. října mezinárodní konference Jak vést lidi k vyšší produktivitě v rovnováze se smysluplnějším a šťastnějším životem. Čekají vás dva dny plné přednášek předních odborníků na produktivitu a lidské zdroje z České republiky i ze zahraničí.

Jaká témata se budou řešit?

  • Osvědčené nástroje rozvoje lidských zdrojů
  • Praktické zkušenosti s rozvojem a motivací lidských zdrojů
  • Zvyšování angažovanosti zaměstnanců
  • Kompetenční modely, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • Aktuální potřeby investorů v oblasti pracovní síly

Proč se zúčastnit?

  • 23 přednášek, 20 řečníků, stovky let zkušeností
  • Vystoupení předních odborníků z České republiky i ze zahraničí
  • Mezinárodní výměna zkušeností v oblasti lidských zdrojů
  • Pomůžete společně přispět k udržitelnému rozvoji průmyslu a zvyšování úrovně zaměstnanecké kultury

Konferenci pořádá České Alumni Japonské Asociace pro zámořská technická stipendia HIDA-AOTS a HM PARTNERS s.r.o. Bližší informace o programu a vstupenkách najdete zde.

Zjistit více


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Úterý 11. října  2016 - Středa 12. října  2016

Místo konání :
Ostrava

Zjistit více

Další akce

Úterý 11. října
15:00

Seminář JIC: Online psychometrie ve výběru a rozvoji pracovníků

Jste manažer, jednatel nebo personalista? Zajímá vás, jací budou vaši budoucí kolegové a co umí a co motivuje vaše současné kolegy? Pojďte společně pootevřít dveře do světa online psychometrie v úterý 11. října na semináři JIC. Dozvíte se, co je to online psychometrie a jak ji lze snadno a rychle využít ve firemní praxi.

Čtvrtek 13. října
16:30

JIC ENTER: Finanční plánování pro začínající podnikatele

Devět z deseti pokusů rozjet startup skončí neúspěchem. A druhým nejčastějším důvodem je to, že prostě dojdou peníze. U firem, které získají od investorů více než 10 milionů dolarů, je to dokonce důvod číslo jedna. Abyste se vyhnuli podobnému osudu, začněte co nejdřív svůj projekt finančně řídit – prvním krokem je vše si dobře naplánovat. Že nevíte jak na to? Přijďte 13. října na seminář JIC ENTER a uvidíte, že plánování financí není nic strašného a že vám pro to bohatě postačí selský rozum.

Úterý 18. října

JIC 120‘‘: Big Data, Analytics & Smart Systems

Zajímáte se o témata jako Big Data, Predictive Analytics a Data Visualisation? Nebo jsou vám blízké senzory, geolokace a IoT řešení? Ve spolupráci se SAP, německým lídrem na trhu podnikového softwaru, jsme pro vás na úterý 18. října připravili další akci ze série JIC 120". Přijďte na efektivní networkingový den a setkejte se u kulatého stolu s novými potenciálními byznys partnery.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.