Program ACE pro evropskou expanzi

Neděle 25. ledna 2015

DeadlinePro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba


Chystáte se rozšířit podnikání na evropský trh, ale chybí vám zázemí, síť kontaktů i finance? Přihlaste se evropského programu ACE a získejte zdarma služby některého ze 14 zahraničních byznys center. Hlásit se můžete od teď až do 25. ledna 2015.

Rychlý růst s podporou byznys center z 12 zemí Evropy

Program ACE (Accelerating Cross-border Engagement) je určený pro technologické startupy a SME s maximálně 250 zaměstnanci a ročním obratem do 50 milionů €. Jeho cílem je usnadnit vstup inovativních ICT firem na zahraniční trhy a zrychlit tak jejich růst. Co všechno vám program ACE, kterého je JIC partnerem, nabízí?

  • Propracovanou strategii expanze
  • Kanceláře a podporu zahraničních byznys center
  • Kontakty na zahraniční investory
  • Podporu špičkových mentorů
  • Přístup do prostředí Living Labs

Program ACE můžete absolvovat i na dálku a osobní konzultace nahradit například Skype hovorem. Přečtěte si více informací o výhodách programu ACE.

87 firem už čerpalo výhody ACE. Budete další?

Programem už prošlo 87 startupů a SME. Například i brněnská společnost INVEA-TECH. O tom, co jí ACE přinesl, si můžete přečíst v případové studii.

ACE příští rok podpoří dalších 50 technologických firem. Přihlašovací proces je přitom velmi jednoduchý a šance, že budete vybráni opravdu vysoká. Do právě otevřené výzvy se můžete registrovat na webu f6s.com.   

Více informací o programu najdete na webu ACE. Anebo si o ně můžete napsat na konecny(at)jic.cz.