Klubový večer EMCC CZECH a JIC: mentoring a koučování

Tradiční klubový večer EMCC pořádaný pravidelně v Praze a Ostravě poprvé také v Brně! Všechny zájemce o koučování a mentoring zveme 21. listopadu na JIC, kde se mohou inspirovat nejrůznějšími přístupy a příklady dobré praxe koučování a mentorování. Hovořit bude například prezident EMCC Czech Republic Norbert Riethof nebo expert JIC a odborník na rozvoj a práci s lidmi Petr Hložánek, který vás seznámí se systemickým přístupem kouče ve firmách.

Co jsou to klubové večery EMCC?

Klubové večery jsou pravidelné měsíční akce Evropské asociace pro mentoring a koučink (EMCC), které prezentují nejrůznější přístupy a příklady dobré praxe koučování a mentorování. Setkávají se zde zájemci o koučování a mentorování z řas poskytovatelů i uživatelů, vyměňují zkušenosti a navzájem rozvíjejí své dovednosti a znalosti.

Co vás čeká?

  • Norbert Riethof, prezident EMCC Czech Republic: Úvodní slovo a EMCC v České republice
  • Petr Hložánek: Systemický přístup v práci kouče ve firmě

Program:

  • 18:00-19 :00 přednáška
  • 19:00-19:30 diskuze
  • 19:30-20:30 networking

Vstupenky na akci si můžete koupit zde.
Registrace pro členy EMCC, ČAKO, ICF a experty JIC je zdarma zde.

 

Koupit vstupenku

Kdy :
Pondělí 21. listopadu  2016 18:00 - 20:30

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz
+420 511 205 328

Koupit vstupenku

Další akce

Úterý 22. listopadu

JIC 120‘‘ ve Vídni: spolupracujte v oblasti IoT, Security & Big Data

Zúčastněte se mezinárodního machmakingu 22. listopadu ve Vídni a najděte nové partnery pro byznys a výzkum v oblasti IoT, Security a Big Data. Informační networkingová akce formátu 120 vteřin má za cíl podpořit zahraniční spolupráci vědy a průmyslu mezi Vídní, Brnem a Bratislavou. U kulatých stolů se sejdou zástupci firem, univerzit a výzkumných organizací, kteří budou společně sdílet nové projektové nápady a navazovat spolupráci pro nadcházející výzvy Horizontu 2020 a Eureka/Eurostars.

Pátek 25. listopadu

Symposium: podnikatelská konference pro studenty a mladé podnikatele

Přemýšlíte o podnikání? Nebo už vlastní byznys pomalu rozjíždíte? Nenechte si ujít letošní Symposium, konferenci pro všechny mladé lidi, kteří chtějí začít podnikat. Mottem letošního 6. ročníku, který proběhne 25. a 26. listopadu v brněnském Impact Hubu, je „Hlava v oblacích, nohy na zemi a ruce do práce“. Dvoudenní program nabídne praktické workshopy, zajímavé přednášky, panelovou diskuzi a samozřejmě večerní networking.

Středa 30. listopadu

Tip: Networking4Innovation pro mezinárodní spolupráci v energetice

Zajímá vás spolupráce na poli energetické účinnosti a obnovitelné energie? Přihlaste se na bezplatný matchmaking Energy Networking4Innovation konaný 30. listopadu v Bratislavě. Networkingová platforma se zaměřuje na široké spektrum společností, univerzit a výzkumných organizací v oblasti energie z celé Evropy, které mají zájem podělit se o nové inovativní nápady a nalézt spolupracovníky pro nadcházející výzvy Horizontu 2020. Akce je zároveň ideálním místem k navázání nových obchodních partnerství či expertní konzultaci projektových nápadů.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.