JIC Grill: Nechte si ověřit svůj podnikatelský nápad

Středa 20. září 2017 15.00–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Michaela Sagitariová
sagitariova@jic.cz

Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už s něčím podnikáte? A máte šanci uspět na trhu? Představte svůj projekt na dalším JIC Grillu našim byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu. Hlásit se můžete do 10. září.

Jak to funguje?

Před JIC Grill absolvujete individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si pak vyzkoušíte pětiminutový pitch a v dalších patnácti minutách budete diskutovat se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalíte silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadníte si jeho realizaci.

Po skončení JIC Grill se můžete těšit na neformální networking, kde můžete pokračovat v diskuzi s experty a osobně se seznámit s dalšími účastníky akce.

Deadline je 10. září

Pro koho je JIC Grill určený?

JIC Grill je určený pro začínající podnikatele, kteří ocení realistický feedback i praktickou radu od odborníků z praxe. Nezáleží na tom, zda máte pouze nápad, rozpracovaný projekt nebo už založenou firmu, ani v jakém oboru chcete podnikat. JIC Grill je otevřený pro všechny a zdarma.

Kdo zasedne v porotě?

Petr OndraPetr Ondra je operačním ředitelem Honeywell Technology Solutions (HTS) Brno, globálního centra výzkumu a vývoje pro společnost Honeywell. Má více než 25 let zkušeností v předních technologických firmách v Evropě a přes 10 let provozoval vlastní softwarou společnost. HTS je inovačním lídrem společnosti Honeywell v oblasti výzkumu a vývoje, která investuje velké prostředky do vývoje nových technologií, produktů a startupů.

 

 

Tomáš Sotniak

Tomáš Sotoniak má zkušenosti s automatizací procesů a BPM i vývojem softwaru. V roce 2014 založil společnost Forturio, která se zaměřuje na vývoj webových a mobilních aplikací využívajících internetových technologií. Pět let již také organizuje brněnský Barcamp. Tomášovou specializací jsou kromě technologií také softwarová architektura a agilní vývoj.

 

 

 

Vladimír SedlaříkVladimír Sedlařík založil a pět let rozvíjel firmy Organize Tube a ConverTiger. Poté se rozhodl své zkušenosti z podnikání přenést do korporátního světa a aktuálně podporuje začínající podnikatele z pozice startup managera v českém Microsoftu.

 

 

 

 

Vít Hanák je konzultantem v Týmu podpory podnikatelů, věnuje se zejména startupům a projektům v počáteční fázi. Zkušenosti s byznysem získal ve vlastním podnikání, v rámci konzultací klientům JIC pomáhá s oblastmi jako B2C, marketing a průzkum trhu.