JIC Grill: Ověřte si svůj podnikatelský nápad!

Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už s něčím podnikáte? Představte svůj projekt byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu.

Před JIC Grill absolvujete individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si pak vyzkoušíte pětiminutový pitch a v dalších patnácti minutách budete diskutovat se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalíte silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadníte si jeho realizaci.

Po skončení JIC Grill se můžete těšit na neformální networking, ve kterém můžete pokračovat při diskuzi s experty a osobně se seznámit s dalšími účastníky akce. Registrovat se můžete pomocí online formuláře.

Deadline pro přihlášky je 2. října 2016.

Pro koho je JIC Grill určený?

JIC Grill je určený pro podnikatele, kteří ocení realistický feedback i praktickou radu od odborníků z praxe. Nezáleží na tom, zda máte pouze nápad, rozpracovaný projekt nebo už založenou firmu, ani v jakém oboru chcete podnikat. JIC Grill je otevřený pro všechny a zdarma.

Kdo zasedne v porotě?

Markéta Lőrinczy 

Markéta Lőrinczy je manažerka programu JIC ENTER. Má zkušenosti s byznysem z několika stran – jako podnikatelka vedla vlastní firmu zaměřenou na ekologické pohřebnictví a později působila jako manažerka obchodu. V rámci konzultací vám poradí s oblastí prodeje, HR, s motivací a chodem obchodu.

 

Miloš Sochor

Miloše Sochora zajímají „Smart Money“, protože byznys není jen o základním kapitálu, který firma pro úspěšný růst potřebuje. V minulosti působil jako manažer největšího českého technologického inkubátoru JIC Innovation Park. Svou kariéru zahájil 10 lety strávenými v USA, kde vystudoval a pracoval ve finančním sektoru jako korporátní bankéř a přednášel na dvou univerzitách. Aktuálně vede Y Soft Ventures, dceřinou společnost firmy Y Soft, která investuje do startupů.

 

Jari Makkonen

Jari Makkonen sbíral zkušenosti 18 let v průmyslu a 13 let v poradenských službách. Poskytoval konzultace pro finský průmysl především ve Střední Evropě a Číně a je členem Finské asociace poradců, kde získal certifikát Poradce řízení (CMC). V roce 2014 založil konzultantskou firmu Mistral Consulting Ltd. v Hong Kongu. Hovoří finsky, švédsky, anglicky, německy, italsky, španělsky a česky.

 

Jiří Tomíček

Jiří Tomíček řídí brněnské centrum Honeywell Technology Solutions (HTS), kde byl v roce 2013 jmenován viceprezidentem a generálním ředitelem. Dříve zastával funkci technického vedoucího pro dopravní systémy HTS CZ Brno a vedl více než 200 inženýrů v oblasti výzkumu, vývoje a testování technologií. Před příchodem do společnosti Honeywell pracoval dvacet let v automobilovém průmyslu a získal inženýrský titul v oboru spalovacích motorů na ČVUT v Praze

Zaregistrovat se

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 20. října  2016 v 15:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Simona Legerská
legerska@jic.cz
+420 511 205 311

Zaregistrovat se

Další akce

Pátek 21. října

Soutěž: Hledá se EY Podnikatel roku 2016 Jihomoravského kraje

Přihlaste se nebo nominujte výjimečné podnikatele ze svého okolí do největší celosvětové podnikatelské soutěže. Společnost EY pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje a ve spolupráci s JIC vyhlašuje již dvanáctý ročník prestižní soutěže EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. Do soutěže se může přihlásit podnikatel, vlastník nebo spoluvlastník obchodní společnosti, která existuje nejméně dva roky a má alespoň osm stálých zaměstnanců.

Středa 26. října

Konference Re-Industrialisation of the EU 2016 v Bratislavě

Zajímá vás, jaká je role vědy, výzkumu a inovací v kontextu udržitelného rozvoje evropské ekonomiky? Bratislava, hlavní město země předsedající Evropské Unii pro druhou polovinu roku 2016, bude 26. až 28. října hostit akci Re-Industrialisation of the EU 2016. Hlavními tématy konference, jež se zaměří na dopad výzkumu a inovací na produkci tradičních výrobních odvětví a na jejich efekt na konkurenceschopnost, jsou nanotechnologie, pokročilé materiály, výrobní technologie a biotechnologie. Součástí třídenní akce bude i matchmakingové setkání a výstava inovativních společností.

Středa 26. října

ReactiveConf: setkání lídrů v programování

Zajímává vás programování, vývoj mobilních a webových aplikací a technologie ReactJS? Pak si nenechte ujít ReactiveConf, druhý ročník celoevropské konference programování 26. až 28. října v Bratislavě. Hlavním tématem je letos ReactJS – technologie, která určuje současné trendy v programovaní. Nováčci i experti se s Reactem a Reactive technologiemi seznámí prostřednictvím workshopů, přednášek a panelových diskuzí. Přednášet přijedou osobnosti jako David Nolan (Cognitect), Richard Feldman (NoRedInk) či Stepan Parunashvili (Facebook).

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.