JIC Grill: Přijďte si ověřit svůj podnikatelský nápad

Středa 29. března 2017 15.00–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Michaela Sagitariová
sagitariova@jic.cz

Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už s něčím podnikáte? A máte šanci uspět na trhu? Představte svůj projekt na dalším JIC Grillu našim byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu. Hlásit se můžete do 12. března.

Jak to funguje?

Před JIC Grill absolvujete individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si pak vyzkoušíte pětiminutový pitch a v dalších patnácti minutách budete diskutovat se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalíte silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadníte si jeho realizaci.

Po skončení JIC Grill se můžete těšit na neformální networking, kde můžete pokračovat v diskuzi s experty a osobně se seznámit s dalšími účastníky akce.

Uzávěrka přihlášek je 12. března.

Pro koho je JIC Grill určený?

JIC Grill je určený pro začínající podnikatele, kteří ocení realistický feedback i praktickou radu od odborníků z praxe. Nezáleží na tom, zda máte pouze nápad, rozpracovaný projekt nebo už založenou firmu, ani v jakém oboru chcete podnikat. JIC Grill je otevřený pro všechny a zdarma.

Kdo zasedne v porotě?

Markéta LörinczyMarkéta Lőrinczy je manažerkou programu JIC ENTER. Zkušenosti s byznysem má z několika stran – jako podnikatelka vedla vlastní firmu zaměřenou na ekologické pohřebnictví a později působila jako manažerka obchodu. V rámci konzultací vám poradí s oblastí prodeje, HR, s motivací a chodem obchodu.

 

 

 

Lenka PapadakisLenka Papadakis má 20leté zkušenosti s vedením malé firmy. Její specializací je leadership, systém řízení a motivace lidí, firemní kultura a osobní a týmový rozvoj. Je majitelkou vzdělávací společnosti Expertis, kde se věnuje konzultacím a vzdělávacím programům pro firmy.

 

 

 

Jindřich SalajkaJindřich Salajka se specializuje na firemní a výrobní procesy, firemní kulturu a leadership. Zkušenosti sbíral během 13 let vedení výrobních firem, technického teamu a inovačních projektů. V roce 2015 založil poradenskou společnost Out of the Box. Nyní působí na JIC jako expert pro všechny programy.

 

 

 

Viktor FialaViktor Fiala je finančním manažerem Y-Soft Ventures, kapitálové divize brněnské společnosti Y Soft Corporation, která investuje do nadějných startupů. Své zkušenosti sbíral v marketingu a globálních společnostech jako Ernst & Young. Jeho specializací je finanční management, strategické projektové plánování a týmový management.